TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ KOYO کویو

بلبرینگ KOYO کویو logoبلبرینگ کویو KOYO سهم کمتری از بازار ایران را نسبت به برخی دیگر از برند های تولید کننده بلبرینگ به خود اختصاص داده است. با این حال با توجه به استفاده از بلبرینگ و رولبرینگ KOYO کویو بعنوان قطعه OE بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی در دنیا و تاکید بروشور تولید کننده ماشین آلات بر استفاده از بلبرینگ کویو KOYO و البته با توجه به روابط تجاری مناسب ایران و ژاپن استفاده از این دسته بلبرینگ و رولبرینگ کویو در ایران نیز وجود دارد. بلبرینگ و رولبرینگ کویو KOYO در رینج وسیعی از ابعاد از بلبرینگ های مینیاتوری تا ابر بلبرینگ های مصرفی معادن سیمان و بلبرینگ های صنایع نظامی تولید می شود. علم مواد و دانش ترکیبات فلزی در کشور ژاپن از دیر ایام نقشی بسیار موثر بر کیفیت تولیدات صنعتی این کشور در هر زمینه ای داشته است. از این رو Mechanical properties یعنی مشخصات مکانیکی بلبرینگ کویو KOYO از مقاومت در برابر ضربه و سایش و دوام در برابر اعمال بارهای بسیار سنگین بر پیکر این دسته از بلبرینگ ها سبب انتخاب آن بعنوان جایگزینی مناسب برای هر برند دیگری از بلبرینگ محسوب می شود. تنوع محصولات کویو KOYO شامل انواع بلبرینگ، رولبرینگ، یاتاقان و یاتاقان بلبرینگ کویو KOYO می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ KOYO کویو تماس زاویه ای که اغلب دارای قفسه نگهدارنده ساچمه ها از جنس برنزی است در زیر مجموعه بلبرینگ های شعاعی قرار می گیرد. با این وجود بلبرینگ کویو KOYO از نوع تماس زاویه ای بار ها محوری را نیز در یک جهت تعلیق می کند. در واقع ساختار و عملکرد بلبریتگ KOYO خود تنظیم شبیه به کاربری رولبرینگ کویو KOYO از نوع مخروطی می باشد. قرارگیری ساچمه هایی با قطر کم و با تعداد زیاد در داخل ساختمان بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO :ه بخش عمده ساچمه ها نیز در داخل قفسه پوشانیده شده و در فواصل مشخصی قرار دارند از دیگر ویژگی های فیزیکی بلبرینگ کویو KOYO می باشد. در صورت استفاده از دو بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO بصورت متقاطع قابلیت تعلیق بار در تمامی جهات میسر شده و استفاده از دو بلبرینگ KOYO بصورت هم محور قابلیت تعلیق بار را به میزان بالایی افزایش می دهد.

بلبرینگ کف گرد کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO کف گرد

بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد را در اتصالات صنعتی و اغلب در مواردی که وضعیت اتصال محور اصلی عمودی است دیده اید. بلبرینگ کف گرد کویو KOYO که بصورت صفحه ای دارای ساچمه های کروی بر روی رینگ هایی مسطح به شکل رینگ دیده می شوند از جمله انواع کاربردی بلبرینگ ها بر روی اتصالات شافت های قائم محسوب می شود. بلبرینگ کویو KOYO که آماده اتصال و به صورت روانکاری شده با روغن یا گریس متناسب با سایز بلبرینگ و میزان باری که بر پیکر آن وارد می شود می باشد. بلبرینگ کویو KOYO کف گرد طبق استاندارد های کشور ژاپن و آلیاژ فولادی با حداکثر میزان سختی سطحی و تنسایل مقاومتی تولید شده در بر روی بسیاری ماشین آلات صنعتی نیز بعنوان قطعه OE بکار گرفته می شود. رول استحکام عرضه مستقیم سایز های مختلف بلبرینگ کویو KOYO اصلی در ایران می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ KOYO کویو

بلبرینگ کف گرد تک ردیف کویو KOYOKOYO کویو logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد تک ردیف کویو KOYO
بلبرینگ Thrust تک ردیف KOYO کویو


موجود
بلبرینگ مخروطی کویو KOYO کویو logo

بلبرینگ مخروطی

بلبرینگ مخروطی کویو
بلبرینگ مخروطی تک ردیفه KOYO کویو

Construction Machinery ,
موجود

نوع روان کننده مورد استفاده در رولبرینگ و بلبرینگ کویو KOYO

بطور کلی برند های ژاپنی طول عمر و دوام بلبرینگ ها و قطعات مکانیکی را در اولیت تولید خود قرار می دهند و از این رو بلبرینگ کویو KOYO نیز مطابق با استاندارد های ژاپنی استفاده از گریس و روغن هایی با حداکثر قابلیت و طول عمر را بر روی محصولات خود بکار می گیرد. البته با توجه به تنوع انواع بلبرینگ و رولبرینگ و شرایط محیطی و کاری که برای انواع بلبرینگ اهم از سرعت زاویه ای، دمای کاری و اصطکاک و مشخصات فیزیکی و نحوه قرار گیری ساچمه ها بر روی قفسه و در تماس با رینگ بوجود می آید تنوع روان کننده بلبرینگ نیز متناسب با شرایط کاری انتخاب خواهد شد.

برای بلبرینگ کویو KOYO با اتصال بر روی شافت هایی با سرعت های زاویه ای بسیار بالا که عامل ایجاد حرارت در سیستم نیز محسوب می شوند استفاده از گریس با پایه کلسیم که قابلیت حرارتی بالاتی تا دمای 550 درجه فارنهایت معادل 288 درجه سانتی گراد مناسب می باشد. استفاده از گریس با پایه لیتیوم در یاتاقان بلبرینگ KOYO کویو نیز که دسترسی اندکی بر روی بلبرینگ ها برای روانکاری دارند به سبب حفظ خواص مکانیکی و دمای بالای چکیدگی در آنها صورت می پذیرد. رولبرینگ و بلبرینگ کویو البته به جز مقاومت حرارتی روان کننده تاثیر بر رسوبات و زنگ زدگی انواع بلبرینگ و رولبرینگ را نیر در انتخاب بهتر روان کننده ها مد نظر قرار می دهد.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation