TEL: 02133914518-33982537
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ NACHI ناچی

بلبرینگ NACHI ناچی logoبلبرینگ ناچی NACHI یکی دیگر از انواع بلبرینگ ژاپنی و هم ردیف برند های دیگری چون NSK, KOYO می باشد. گروه صنعتی بلبرینگ و رولبرینگ ناچی NACHI دارای تولیدات دیگری از جمله قطعات هیدرولیک، ابزار آلات برش کاری و براده بردای و حتی انواع ربات نیز می باشد. بلبرینگ ناچی یک قابلیت بسیار منحصر به فرد نسبت به اغلب برند های دیگر تولید بلبرینگ دارد و آن استفاده از مهندسی معکوس در تولید بلبرینگ ناچی NACHI می باشد. بدین معنا که با توجه به اینکه این شرکت مهندسی در زمینه تولیدات انواع ماشین الات صنعتی دیگر فعالیت دارد نیاز اصلی ماشین آلات و صنایع و قابلیت هایی که از بلبرینگ و رولبرینگ انتظار می رود بصورت کاملی و مشروح در تولید بلبرینگ NACHI ناچی در نظر گرفته و در واقع از نیاز به تولید رسیده است. مشخصه ای که می تواند تضمینی بر قابلیت های کیفی بلبرینگ NACHI در برابر انواع تنش ها و فشار های وارد بر بلبرینگ و رولبرینگ باشد پوشش می دهد. گروه صنعتی رول استحکام وارد کننده بلبرینگ ناچی در انواع مختلفی بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI و بلبرینگ های خود تنظیم ناچی NACHI که از دو ردیف ساچمه بهره می گیرد.

ترکیبات شیمیایی بلبرینگ ناچی NACHI

بدون تردید هیچ یک از مشخصات مکانیکی مورد نظر برای کاربری بدون استفاده از ترکیبات شیمیایی مناسب محقق نمی شود. بلبرینگ ناچی NACHI با استفاده از ترکیباتی منحصر به فرد و گران قیمت از آلیاژ های فولادی که در آن از فلزات گران بهایی با درصد مشخص استفاده شده است استفاده می کند. طول عمر کاری بلبرینگ NACHI در کنار حفظ خواص مکانیکی شامل تنسایل مقاومتی که فارغ از سایز بلبرینگ از متریال و عملیات فراوری فلزات نشات می گیرد، سختی سطحی بلبرینگ و رولبرینگ ناچی NACHI که تا اندازه بسیار زیادی تحت تاثیر انتخاب متریال با درصد مناسب و فرایند حرارتی سخت کاری می باشد.، MBL , WLL که هر دو از مشخصات مکانیکی موثر بر انتخاب بلبرینگ NACHI ناچی متناسب با میزان بار شعاعی وارده می باشند و حتی مشخصات حرارتی و مقاومت در برابر شرایط کاری با دمای بالا تماما بصورت مستقیم تحت تاثیر متریال بکار گرفته شده در تولید بلبرینگ ناچی NACHI دارند.

بلبرینگ NACHI ناچی

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI 7206B NACHI ناچی logo

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI 7206B
بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه NACHI ناچی


موجود
بلبرینگ کف گرد تک ردیف ناچی NACHINACHI ناچی logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد تک ردیف ناچی NACHI
بلبرینگ Thrust تک ردیف NACHI ناچی


موجود

رولبرینگ NACHI ناچی

 24130W33NACHI ناچی logo

رولبرینگ بشکه ای

24130W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای NACHI ناچی


موجود
رولبرینگ بشکه ای 24130CCK30/W33NACHI ناچی logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 24130CCK30/W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای NACHI ناچی


موجود

پایه گذار و تاریخ احداث بلبرینگ ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI در سال 1928 توسط Kohki Imura و در شهر تویاما ژاپن احداث گردید. موسس بلبرینگ ناچی نام این کمپانی را FUJIKOSHI نهاد. در سال 1929 زمانی که امپراتور ژاپن برای بررسی گسترش صنایع این کشور به این شهر رسید و گستردگی و کیفیت بلبرینگ NACHI را دید مجذوب این محصولات شده و نام یکی از کشتی های کروز بسیار موفق این ارتش یعنی ناچی NACHI را برای این برند بر نهاد. در حال حاضر بلبرینگ ناچی NACHI دارای مقر های فراوانی از کارخانجات بسیار گسترده و موفق که یکی از اصلی ترین های آن در ایندیانا آمریکا قرار دارد استفاده می کند. تمرکز بر روی بهبود کیفیت بالاتر از اولویت فروش و تعامل مستقیم بلبرینگ ناچی NACHI با صنایع، معادن و دانشگاه های ژاپن از عوامل اصلی کیفیت بالای محصولات این برند ژاپنی محسوب می شود. NACHI

استاندارد فولاد در بلبرینگ NACHI ناچی

استاندارد صنایع کشور ژاپن از استاندارد های مرجع در دنیا با قابلیت های استناد بسیار بالایی است که در اغلب موارد مواردی متفاوت از استاندارد های جهانی و در بسیاری از موارد تولیدات صنعتی در سطحی بالاتر و با طول عمر منماسب تر از دیگر تولیدات صنعتی در سطح جهان عرضه می گردد. بلبرینگ ناچی NACHI با بکارگیری آلیاژ فولادی ویژه SUJ2 تولید می شود که دارای شنبیه به استاندارد آمریکایی AISI 52100 می باشد با این تفاوت که از درصد بالاتری فسفر در ترکیب خود استافده می کند. وجود حدود 1 % از کربن بعنوان عامل اصلب سختی در انتقال آهن نرم با تنسایل مقاومتی پایین و سختی حداقل به سمت فولاد با مقاومت بالاتر در کنار 0.3 درصد سیلیکون و 0.25 درصد فسفر در ترکیبات خود استفاده می کند. وجود عناصری فلزی فعال چون مولیبدنیوم Mo ، کروم Cr حدود 1.5 درصد، نیکل Ni حدود 0.25 درصد در ساختار برای جلوگیری از اکسید شدن سطحی در تماس با آب و رطوبت صورت می گیرد. از عناصر نافلزی دیگری نیز در تولید بلبرینگ ناچی NACHI استفاده شد است که در این میان از گوگرد با درصد حداکثری 0.25 درصد می توان یاد کرد.

رول استحکام

TEL : 02133914518-33982537
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation