TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

بلبرینگ شیار عمیق

شرکت رول استحکام ایرانیان واردکننده وتامین کننده انواع بلبرینگ شیارعمیق. بلبرینگ شیارعمیق |دارای ساختاری ساده است و به این دلیلی به راحتی مورد استفاده و نگهداری قرار میگیرد . بلبرینگ شیار عمیق به دلیل شکل ساختاری میتواند با سرعت بالا گردش کند و انواع بار های محوری و شعاعی را تحمل کند
بلبرینگ شیار عمیق با نام تجاری (Deep Groove Ball Bearings )
.کاربرد بلبرینگ شیار عمیق به دلیل ساختار طراحی (طراحی ساده ، قدرت کارکرد بالا ، طراحی ساخت در ابعاد مختلف ) بسیار گسترده میباشد و به این دلیل از مهمترین ویزگی های بلبرینگ شیار عمیق میتوان به مواردی (مقاومت بالا ، اصطکاک کم بلبرینگ و تحمل بار محوری و شعاعی و صدای کم اشاره کرد. بلبرینگ های شیار عمیق با قابلیت های بالایی برای اتصال بر روی شافت های دوار با سرعت زاویه بالا طراحی شده اند اما با این وجود قابلیت های بلبرینگ شیار عمیق در تعلیق بارهایی با تغییر زاویه های ناشی از گریز از مرکز شافت در سرعت های بالا و یا بر اثر ضربات کم می باشد.
به طور کلی میتوان انواع بلبرینگ شیار عمیق را به دسته ها به شرح ذیل تقسیم کرد :نکات فنی بلبرینگ شیار عمیقباید توجه داشت که در نوع بلبرینگ شیار عمیق واشر دار ، پولک یا کاسه نمد در شیار موجود در رینگ بیرونی قرار گرفته است و در مورد بلبرینگ هایی که دو سمت آنها دارای واشر و کاسه نمد باشد باید با گریس پایه لیتیم پر بشود تا محافظ بلبرینگ شیار عمیق در مقابل زنگ زدگی باشد و باید توجه کرد در هنگام جا انداختن به این دلیل نباید به هیچ وجه گر یا اقدام به شستن نماییم. اغلب مشخصات مکانیکی بلبرینگ شیار عمیق ناشی از ترکیبات آلیاژی بکار گرفته شده در آن ناشی می شود و از این رو می توان ترکیبات فلزی را بعنوان اصلی ترین عامل موثر بر طول عمر بلبرینگ شیار عمیق در نظر داشت. کارخانجات و برند های معتبر تولید کننده بلبرینگ شیار عمیق حتی با استفاده از فلزاتی گران بها مانند منکنز، برون و یا مولیبدنیوم با درصد های مشخص در جهت افزایش کیفیت خواص مکانیکی بلبرینگ شیار عمیق عمل می کنند.


بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه

شرکت رول استحکام ایرانیان تامین کننده وتوزیع کننده بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه دارای شیار ساچمه ای عمیق ویکپارچه که به جز تحمل کردن بار شعاعی تحمل بار محوری از هر دو طرف نیز داردرایج ترین بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه با کاسه نمد فلزی و لاستیکی نیز تولید می شود.به این دلیل که بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه از هر دو طرف کاسه نمد دارند و با گریس پر می شوند پس نباید هنگام جا زدن گرم یا شسته شوند.جهت دریافت اطلاعات فنی و استعلام قیمت تماس حاصل فرمایید. قیمت بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه تابع برند و سایز می باشد و در واقع پر مصرف ترین نوع بلبرینگ بالاخص در سایز های متوسط بر روی ماشین آلات صنعتی و در اتوماسیون می باشد. از نظر فضای اشغال شده این دسته از بلبرینگ شیار عمیق تک ردیف فضای محدودتری اشغال می کند اما دارای قابلیت تعلیق بار کمتری نسبت به مورد بلبرینگ دو ردیف دارد.

بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه

بلبرینگ شیارعمیق دو ردیفه

شرکت رول استحکام ایرانیان تامین کننده وتوزیع کننده بلبرینگ شیارعمیق دوردیفه طراحی این بلبرینگ شبیه به بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه هستند. این نوع بلبرینگ ها دارای شیار عمیق بدون وقفه ای هستند و دارای انطباق بالا بین ساچمه ها و شیارعمیق هستند. این نوع بلبرینگ ها توانای تحمل بارهای محوری در دو جهت دارند وهمچنین توانایی تحمل بارهای شعاعی را دارند. بلبرینگ دو ردیفه شیار عمیق زمانی استفاده می شوند که بلبرینگ های تک ردیفه شیار عمیق توانایی تحمل بار را نداشته باشند. بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه کمی عریض تر برای قطر داخلی و خارجی نسبت به بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه  اما به طور قابل توجهی دارای ظرفیت بالاتری نسبت به بلبرینگ های تک ردیفه شیار عمیق هستند.این بلبرینگ ها زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که یک بلبرینگ قدرت تحمل بار کافی را نداشته باشد که در اصطلاح عامیانه به ساچمه گرد نیز شناخته می شوند. خرید بلبرینگ دو ردیفه با توجه به ساز و کار متفاوت و البته حجم بیشتری که برای اتصال نیاز دارد می بایست با مشاوره و یا بطور دقیق مطابق با بروشور ماشین آلات صنعتی صورت پذیرد.

بلبرینگ شیارعمیق دو ردیفه

بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ

فروش بلبرینگ شیار عمیق 6203  قیمت فروش بلبرینگ شیار عمیق 6203  استعلام قیمت بلبرینگ شیار عمیق رول استحکام اماده ثبت سفرش انواع بلبرینگ شیار عمیق در سایز های مختلف. بلبرینگ شیار عمیق 6203 مناسب برای انتقال قدرت میباشد. این دسته از بلبرینگ شیار عمیق در واقع با توجه به کاربری گسترده ای که دارد با برند های مختلفی تولید و عرضه می شود و از برند های چینی گرفته تا برند های معتبر اروپایی و آمریکایی نیز به تولید این بلبرینگ شیار عمیق می پردازند. استفاده از یک ردیف شاچمه کروی در داخل ساختار که تعداد ساچمه های این بلبرینگ شیار عمیق با سایز بلبرینگ بستگی دارد بر روی کونس هایی دارای شیار برای هدایت بهتر ساچمه ها صورت می پذیرد. قیمت خرید بلبرینگ شیار عمیق 6203 بسته به سایز و نوع پوشش که غلاف دار باشد یا نباشد متفاوت خواهد بود.

بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ

بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ

فروش بلبرینگ شیار عمیق 6203  قیمت فروش بلبرینگ شیار عمیق 6203  رول استحکام اماده ثبت سفرش انواع بلبرینگ شیار عمیق در سایز های مختلف. بلبرینگ شیار عمیق 6203 مناسب برای انتقال قدرت میباشد. به وزن ۰.۰۶۸ ، قطر داخلی ۱۷ میلیمتری،‌ قطر خارجی ۴۰ میلیمتری تولید شده و در بسیاری از ماشین آلات صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. سایز کوچک این بلبرینگ شیار عمیق سبب استفاده از آن در بسیاری از ماشین آلات دقیق و ماشین آلات صنایع پزشکی نیز شده است. قیمت بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفه کد 6203 با وجود سایز کوچک بسته به برند تولید کننده داشته و با توجه به اینکه طول عمر این بلبرینگ ها بر حسب کیفیت می تواند دارای تفاوت بسیاری باشد تغییرات شگرفی نیز در قیمت انها دیده می شود. این بلبرینگ شیار عمیق 6203 ZZ با برند های ژاپنی مانند برند NSK T KOYO , NTN أارای مصارف بسیار گسترده ای در صنایع می باشد. 

بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ

بلبرینگ شیار عمیق 6004ZZ

بلبرینگ شیار عمیق 6004ZZ که دارای قطر داخلی 20 میلیمتر و قطر خارجی 42 میلیمتر است و در دسته بلبرینگ های شیار عمیق سایز پایین-متوسط قرار دارد. ارتفاع و ضخامت این بلبرینگ شیار عمیق 12 میلیمتر بوده و وزنی برابر با 67 گرم دارد. این بلبرینگ شیار عمیق با برند های مختلفی در بازار موجود می باشد که قیمت خرید بلبرینگ شیار عمیق 6004 با برند های متفرقه چینی بسیار اندک می باشد که به همان میزان نیز دارای طول عمر پایین تری است. سختی سطحی و عمق سطحی ایجاد شده برای این بلبرینگ شیار عمیق با توجه به سایز کوچکی که دارد برای برند های معتبر بسیار بالاتر از برند های متفرقه بوده و از این رو مقاومت سایشی آن نیز بسیار بالاتر به دنبال آن طول عمر بلبرینگ ها نیز بالاتر می رود. نوع آبکاری سطحی و تکنولوژی بالانسینگ بهتر نیز در بلبرینگ شیار عمیق برند های معتبری چون NTN بهتر رعایت شده است.

بلبرینگ شیار عمیق 6004ZZ
بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6203ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6004ZZ بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6004ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ تیمکن TIMKEN شیار عمیق 6204 TIMKEN تیمکن بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ تیمکن TIMKEN شیار عمیق 6204
TIMKEN تیمکن بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرينگ شيار عميق 6202ZZ  بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرينگ شيار عميق 6202ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق ان تی ان NTN 6205ZZ NTN ان تی ان بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق ان تی ان NTN 6205ZZ
NTN ان تی ان بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6000ZZ SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6000ZZ
SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ صنعتی فولادی شیار عمیق 6003ZZ بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ صنعتی فولادی شیار عمیق 6003ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
6201ZZ بلبرینگ اصلی SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه 6201ZZ بلبرینگ اصلی
SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ ZZ شیار عمیق SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ ZZ شیار عمیق
SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6206ZZ  بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6206ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6203RS  بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6203RS
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6307 TIMKEN تیمکن بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6307
TIMKEN تیمکن بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6207ZZ  بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6207ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 608ZZ بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 608ZZ
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6210ZZ SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6210ZZ
SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6002ZZ SKF اس کا اف بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه بلبرینگ شیار عمیق 6002ZZ
SKF اس کا اف بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ کد 6316 ZZ SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ کد 6316 ZZ
SKF اس کا اف بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :
6316ZZ

موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6906-2RS انواع بلبرینگ شیار عمیقبلبرینگ شیار عمیق 6906-2RS
انواع بلبرینگ شیار عمیق
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ NSK 624-2 بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه بلبرینگ NSK 624-2
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :
624-2RS

موجود
 شیارعمیق 6304 بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه شیارعمیق 6304
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه
شماره فنی :
6304

موجود

اهمیت عمق شیار در بلبرینگ شیار عمیق

یکی از اصول بسیار مهم در طراحی بلبرینگ شیار عمیق عمق شیار و عرض شیار ایجاد شده در ساختمان کونس های داخلی و خارجی می باشد. عمق و دهانه شیار تاثیر موثری بر تمامی ویژگی ها مکانیکی بلبرینگ شیار عمیق دارد. اما این بدان معنا نیست که هر چه عمق شیار و دهانه آن بیشتر باشد بلبرینگ شیار عمیق عملکرد بهتری دارد چرا که مزایا و معایب مختلفی با این امر همراه خواهد بود. در واقع همین جزئیات و ریزه کاری های طراحی مهندسی است که سبب برتری قابلیت و طول عمر کاری بلبرینگ شیار عمیق با برند های معتبر می شود و سبب شده است تا تولید کنندگان چینی در برخی موارد بدون اطلاع علمی از دلیل انتخاب این ابعاد و استاندارد ها تنها بواسطه طراحی برند های معتبر تولید کننده بلبرینگ شیار عمیق با چشمان بسته تنها به تقلید این استاندارد های ابعادی می پردازند. در زیر به بررسی نقش عمق ساچمه بلبرینگ شیار عمیق در یک لیست می پردازیم.


 • قابلست تعلیق بار محوری بلبرینگ شیار عمیق با بالا رفتن عمق شیار و افزایش دهانه شیار افزایش پیدا می کند. چرا که در این نوع طراحی ها لبه های باقیمانده در اطراف دهانه قابلیت های بالایی در برابر بار محوری و عمق زیاد از خروج ساچمه ها از داخل شیار جلوگیری می کند.
 • قابلیت بارگذاری بلبرینگ شیار عمیق با اقزایش عمق شیار و افزایش طول دهانه کاهش پیدا می کند چرا که با افزایش عمق در واقع ضخامت کونس های بیرونی و دورنی کمتر شده و به سمت پوسته شدن پیش می رود.
 • اصطکاک بلبرینگ شیار عمیق با افزایش عمق و افزایش دهانه شیار افزایش پیدا می کند چرا که در این حالت سطح تماس بین ساچمه ها و کونس افزایش پیدا کرده است.

بطور کلی برای طراحی عمق شیار موارد مهندسی متعددی در نظر گرفته می شود و با اغلب این عمق بر حسب سایز بلبرینگ شیار عمیق، جایگاه بکارگیری در ماشین آلات و میزان باری که قرار است بر بدنه آن اعمال شود انتخاب و طراحی می شود.

قیمت انواع بلبرینگ شیار عمیق

با توجه به ساختمان ساده بلبرینگ شیار عمیق در مقایسه با تکنولوژی های ویژه بکار گرفته شده در تولید برخی دیگر از بلبرینگ های صنعتی مانند بلبرینگ خود تنظیم قیمت بلبرینگ شیار عمیق نیز در اغلب موارد در سطح متوسط و پایینی می باشد. البته بدون تردید برند تولید کننده دارای سهم و ضریبی بالا در تعیین قیمت بلبرینگ شیار عمیق داشته و در این معادله وارد می شود. برای نمونه قیمت بلبرینگ شیار عمیق تیمکن TIMKEN سایز 17x40x12mm و دارای غلاف در بازار جهانی حدود 9 دلار می باشد که با توجه به سایز پایین این بلبرینگ قیمت مناسبی می باشد. بدیهی است با بالا رفتن سایز بلبرینگ شیار عمیق بالاخص در مورد برند های معتبر جهانی و متناسب با میزان متریالی که در تولید آنها بکار گرفته شده است قیمت این بلبرینگ ها نیز رشد قابل توجهی خواهد داشت. بعنوان مثال قیمت بلبرینگ شیار عمیق غلاف دارد SKF اصلی که یک برند سوئدی مطرح تولید کننده می باشد با کد SKF 6015 ZJEM که دارای قطر داخلی 75 میلیمتر و وزن تقریبی 1.4 پوند می باشد در بازار جهانی حدود 144 دلار می باشد. این در حالی است که همین بلبرینگ با استاندارد های برابر اما ساخت کشور چین با برند های چینی حدود 80 دلار قیمت دارد. قیمت برند های ژاپنی تولید کننده بلبرینگ شیار عمیق نیز اغلب بالا می باشد و بعنوان مثال قیمت بلبرینگ شیار عمیق NSK ژاپن با قطر داخلی 30 میلیمتر دارای تک غلاف بیرونی و وزن تقریبی 6.9 اونس در بازار جهانی حدود 14 دلار می باشد. بازرگانی رول استحکام عرضه کننده مناسب ترین قیمت بلبرینگ شیار عمیق در ایران می باشد.

مقایسه عملکرد بلبرینگ شیار عمیق با رولبرینگ استوانه ای

در صنایع کاربری تقریبا یکسانی برای بلبرینگ شیار عمیق و رولبرینگ استوانه ای شعاعی که بر روی شافت های افقی سوار می شوند وجود دارد. در حالی که رولبرینگ استوانه ای شعاعی به سبب تماس سطحی بیشتر ساچمه های دروانی با رینگ ها انتقال و تعلیق بار به مراتب بهتری داشته و تمرکز تنش کمتری را تجربه می کند ساچمه ها در ساختار بلبرینگ شیار عمیق از تمرکز تنش بالاتری برخوردار هستند. اما در عوض درجه آزادی بلبرینگ شیار عمیق نسبت به رولبرینگ استوانه ای شعاعی بالاتر بوده و ساچمه ها قابلیت چرخش در هر جهتی را دارند که نه تنها سبب کاهش میزان اصطکاک و خوردگی بالاخص بر روی لبه های می شود بلکه انتقال حرارتی بهتری را نیز تجربه می کنند. بسته به فاصله بین دو رینگ درونی و بیرونی و میزان باری که بر پیکر برینگ اعمال می شود در اغلب کاربری ها حتی بر روی یاتاقان ها نیز اغلب انتخاب نزدیکی بین رولبرینگ استوانه ای و بلبرینگ شیار عمیق وجود دارد.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation