TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ کف گرد

رولبرینگ کف گرد یکی از انواع خاص با کاربری بالا از رولبرینگ ها می باشد که نوع باری که تعلیق می کند با رولبرینگ های عمومی متفاوت می باشد. رولبرینگ های کف کرد بار هاییدر راستای محور شافت را تعلیق می کنند و هم بصورت بسته با رینگ های بیرونی و هم بصورت باز یعنی تلفیقی از ساچمه و کیج مورد استفاده قرار می گیرند. رولبرینگ های کف گرد از انواع مختلفی ساچمه بر حسب نوع کاربری و فضایی که برای اتصال در اختیار دارند بهره می برند که در ای میان استفاده از ساچمه های سوزنی، استوانه ای و دارای بیشترین میزان کاربری است.  |شرکت رول استحکام ایرانیان تامین کننده و وارد کننده رولبرینگ کف گرد


رولبرینگ کف گرد : این رولبرینگ از نوع دیگر از بیرینگ های دوار می باشد ، که همانند دیگر رولبرینگ ها در این حالت اجازه چرخش بین آنها وجود دارداما ازآنها برای تحمل نیروی محوری خیلی زیاد موازی با محور شفت در حین دوران نیز ساخته  شده است. رولبرینگ های کف گرد در کل دو مشخصه اصلی


انواع رولبرینگهای  کف گرد برای تحمل مقدار زیادی از نیروی مختلف ساخته شده است . بلبرینگ کف گرد نسبت به رولبرینگ  کف گرد دارای قابلیت بارگیری کمتری به سبب تمرکز بالای تنش در داخل ساچمه ها بوده و برای مصارف مختلفی  مورداستفاده نیزقرار گرفته است  که نیروی محوری کمتری را باید تحمل کنند


 


انواع رولبرینگ کف گرد: بلبرینگ کف گرد بشکه ای-بلبرینگ کف گرد استوانه ای-بلبرینگ کف گرد تک ردیفه- بلبرینگ کف گرد دو ردیفه


از رولبرینگ های کف گرد بشکه ای و رولبرینگ استوانه ای استوانه ای در مواقعی استفاده می گردد که بار محوری زیاد نیازداشته باشد و همچنین  برای شفت هایی که هم محو نیستند را پشتیبانی می کنند در سرعت های بالا  اینرولبرینگ ها  نیازبه  روغن کاری نیز دارد.. معمولااز رولبرینگ ها که  از دو واشر به عنوان راه مناسب که ساچمه ها درون آنها می غلتند


شرکت رول استحکام آمادگی ثبت سفارش با قیمت همکاری را نیز دارد.جهت دریافت اظلاعات فنی و استعلام قیمت تماس حاصل فرمایید.


(قیمت رولبرینگ کف گرد | فروش رولبرینگ کف گرد | واردات رولبرینگ کف گرد | خرید رولبرینگ کف گرد | جدول ابعاد بلبرینگ کف گرد | جدول سایز بلبرینگ pdf | انتخاب بلبرینگ کف گرد


مشخصات مکانیکی رولبرینگ کف گرد


رولبرینگ کف گرد دو مشخصه مکانیکی بسیار مهم دارد که عبارتند از قابلیت بالای تحمل بار های محوری به سبب شکل و سطح مقطع بالای ساچمه ها و سطح تماس بسیار بالاتری که نسبت به بلبرینگ کف گرد با سطح کونس و رینگ دارند و دوم قابلیت های کم رولبرینگ کف گرد در سرعت های زاویه ای بالا بدین معنا که با بالا رفتن سرعت زاویه ای امکان انحراف از محور شافت متصل به رولبرینگ کف گرد بالاتر رفته و این دسته از رولبرینگ های صنعتی برای تغییر زاویه اتصال آمادگی چندانی ندارند. البته در اغلب موارد در مصارف رولبرینگ کف گرد با توجه به وزن بالایی که از جانب اتصالات شافت اعمال می شود سرعت زاویه ای چندان بالایی نیز در دینامیک ماشین اتفاق نمی افتد.

رولبرینگ کف گرد 81102

رولبرینگ کف گرد 81102 قیمت رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81102 فروش رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81102 خرید رولبرینگ اکف گرد 81102 برای استعلام قیمت انواع رولبرینگ کف گرد با رول استحکام تماس گرفته شود. رولبرینگ کف گرد 81102 که دارای ساچمه هایی از نوع استوانه ای می باشد و بصورت تک ردیف تولید می شود دارای قابلیت باری بالایی می باشد. بطور کلی رولبرینگ کف گرد به سبب نوع تعلیق بار محوری که دارد و درگیری یکسان و هماهنگ ساچمه ها در تعلیق بار بر خلاف رولبرینگ های شعاعی که تمامی ساچمه ها تحت بارگذاری یکسانی قرار نمی گیرند می باشد. استفاده از این رولبرینگ کف گرد بر روی شافت های دوار با وضعیت قرارگیری بصورت عمودی صورت می پذیرد. بر خلاف قدرت بارگیری بالای رولبرینگ کف گرد 81102 قابلیت های سرعتی آنها به سبب شکل و طراحی رولبرینگ کف گرد اندک می باشد که البته با توجه به گریز از مرکزی شافت های دوار عمودی اغلب نیازی به میزان زیادی قابلیت سرعتی نیز نمی باشد.رول استحکام وارد کننده رولبرینگ کف گرد 81102 با برند های مختلف و معتبر اروپایی چون SKF, FAG و برند های معتبر ژاپنی مانند NTN, NSK, KOYO در ایران می باشد.

رولبرینگ کف گرد 81102

رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208

رولبرینگ اکف گرد 81208 قیمت رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81208  رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208 که بصورت بسته همراه با کونس های بیرونی و بصورت باز که در واقع متشکل از ساچمه ها و قفسه می باشد قابل استفاده می باشد. رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208 جهت تعلیق بارهایی مورد استفاده قرار می گیرد که هم راستا با محور شافت بوده و از این رو اغلب بر روی شافت های عمودی نصب می شود. رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208 در جعبه های مشکی و نانجی مخصوص این برند عرضه می شود و محصول کشور آمریکا است. رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208 دارای طول عمر مفید کاری بسیار بالایی است که به سبب استفاده از آلیاژ های فولادی مرغوب همراه با فلزات ارزنده، عملیات پیچیده حرارتی فراوری فلزات و تکنولوژی مدرن تولید رولبرینگ می باشد. رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208 هم با قفسه از جنس فولادی و هم با قفسه های برنزی تولید می شود و مهمترین قابلیت آن در تعلیق میزان بالایی بار محوری می باشد. پخش یکسان بار بر روی ساچمه رولبرینگ ها در این نوع رولبرینگ کف گرد قابلیت های بارگیری را به میزان بالایی افزایش داده است.

رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN 81208

رولبرینگ کف گرد 81106 NTN

رولبرینگ کف گرد 81106 NTN اچمه های رولبرینگ کف گرد 81106TN استوانه ای شکل هستند و به همین علت در برابر بارهای محوری بسیار سنگین گزینه مناسبی میباشد،استعلام قیمت انواع رولبرینگ استوانه ای در رول استحکام  ایران . رولبرینگ کف گرد 81106 NTN که بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین صنعتی تولید ژاپن نیز نصب شده است نه تنها دارای قابلیت های بارگیری بالایی است بلکه با بکارگیری روان کننده های با کیفیت، صیقل سطحی بسیار دقیق و عالی کونس ها و ساچمه ها دارای طول عمر مفید کاری بسیار بالایی نیز می باشد. رولبرینگ کف گرد 81106 NTN ان تی ان در جعبه های مخصوص سفید و آبی و عرضه می شود و آنچه درباره برند ان تی ان NTN می توان گفت تخصص این شرکت صنعتی ژاپنی در تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ می باشد. استفاده از مهندسی معکوس در طراحی ها، بکارگیری فلزات ارزنده با وجود بالا رفتن قیمت نهایی تولید رولبرینگ در کنار نوآوری های به روز این شرکت در تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ آن را تبدیل به یکی از ایده آل ترین انواع رولبرینگ در سطح جهانی نموده است. رولبرینگ کف گرد 81106 NTN با کونس های برنزی و فولادی تولید می شود و دارای استاندارد های بسیار دقیقی نیز می باشد.

رولبرینگ کف گرد 81106 NTN

رولبرینگ کف گرد 81211

رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 | فروشوواردات رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 و استعلام قیمت روز رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 . از مشخصات اصلی رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211میتوان به قطر داخلی رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 به اندازه 55 و قطر حخارجی رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 باندازه 90اشاره کردواز مزایا این رولبرینگ کف گرد رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81211 میتوان اشاره کرد که از رولبرینگ های ساچمه استوانه ای میباشد که در برابر بارهای بسیار سنگین محوری دارای مقومت بسیار بالامیباشد.

رولبرینگ کف گرد 81211

رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81104

رولبرینگ کف گرد استوانه ای کف گرد 81104 | قیمت و شرایط فروش رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81104 و مرکز پخش انواع رولبرینگ کف گرد در ایران (رول استحکام ایرانیان و اقع در ناظم الطبا تهران بورس رولبرینگ کف گرد در ایران) این رولبرینگ (رولبرینگ استوانه ای کف گرد بدلیل وجود ساچمه های استوانه ای شکل در رولبرینگ ، میتواند در برابر بارهای محوری مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81104
رولبرینگ کف گرد 81211  رولبرینگ استوانه ای کف گردرولبرینگ کف گرد 81211
رولبرینگ استوانه ای کف گرد
شماره فنی :
81211

موجود
رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81104 رولبرینگ استوانه ای کف گردرولبرینگ استوانه ای کف گرد 81104
رولبرینگ استوانه ای کف گرد
شماره فنی :
81104

موجود
رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81107TN رولبرینگ استوانه ای کف گردرولبرینگ استوانه ای کف گرد 81107TN
رولبرینگ استوانه ای کف گرد
شماره فنی :
81107TN

موجود
رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81108TN رولبرینگ استوانه ای کف گردرولبرینگ استوانه ای کف گرد 81108TN
رولبرینگ استوانه ای کف گرد
شماره فنی :
رولبرینگ کف گرد 81108TN

موجود
رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81206  استوانه ایرولبرینگ استوانه ای کف گرد 81206
استوانه ای
شماره فنی :
81206

موجود
رولبرینگ استوانه ای کف گرد 81103  رولبرینگ استوانه ای کف گردرولبرینگ استوانه ای کف گرد 81103
رولبرینگ استوانه ای کف گرد
شماره فنی :
81103

موجود
رولبرینگ بشکه ای کف گرد 29418 رولبرینگ بشکه ای کف گردرولبرینگ بشکه ای کف گرد 29418
رولبرینگ بشکه ای کف گرد
شماره فنی :
29418

موجود
رولبرینگ بشکه ای کف گرد 29412 FAG اف آ گ استوانه ایرولبرینگ بشکه ای کف گرد 29412
FAG اف آ گ استوانه ای
شماره فنی :
29412

موجود
رولبرینگ بشکه ای کف گرد 29430M استوانه ایرولبرینگ بشکه ای کف گرد 29430M
استوانه ای
شماره فنی :
29430M

موجود

نوع ساچمه رولبرینگ کف گرد

مفهوم رولبرینگ کف گرد یک مفهوم مجزا از نوع ساچمه می باشد و بر خلاف دسته بندی عمومی رولبرینگ ها که بر حسب نوع و شکل هندسی ساچمه های مورد استفاده در آنها صورت می پذیرد این دسته بندی یک دسته بندی در سطح مهندسی تر بر حسب نوع بارگذاری است. در واقع مفهومکف گرد یا گردش در کف به مفهوم گردش مدور رینگ ها بر روی ساچمه ها در ساختار رولبرینگ کف گرد می باشد. اما در این ساختمان از انواع و شکل های مختلفی ساچمه استفاده می شود که هر یک براورده کننده نیاز خاصی از صنایع بوده و از این رو انتخاب نوع ساچمه رولبرینگ کف گرد بر حسب موقعیت کاری صورت می پذیرد. در زیر انواع ساچمه های مورد استفاده در رولبرینگ کف گرد و قابلیت های هر یک را بصورت جدا گانه بررسی می کنیم.


 • رولبرینگ کف گرد ساچمه سوزنی که به رولبرینگ سوزنی کف گرد نیز شهرت دارد با بکارگیری ساچمه های استوانه ای با قطر بسیار کم تولید می شود. استفاده از این رولبرینگ کف گرد در صنایع اغلب در مواردی که فضای طراحی شده برای رولبرینگ بسیار محدود است صورت می پذیرد و در غیر این شرایط اصطکاک بالای ناشی از سرعت زاویه ای این ساچمه ها از معایب اصلی آنها محسوب می شود.
 • رولبرینگ کف گرد ساچمه استوانه ای با کاربری محدودی در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد چرا که درجه آزادی این قبیل ساچمه ها برای اتصال بر روی رولبرینگ کف گرد بسیار محدود و نا مناسب است. با این حال قابلیت های بالا در میزان بارگذاری وزنی سبب استفاده از این قبیل رولبرینگ ها در برخی کاربری ها می شود.
 • رولبرینگ استوانه ای بشکه ای که با بهرهگیری از ساچمه های بشکه ای تولید شده و طراحی بینابینی بلبرینگ کف گرد و رولبرینگ کفگرد را دارد یعنی حد بالاتری از بارگذاری بلبرینگ کف گرد و حد مناسب تری از درجه آزادی رولبرینگ کف گرد استوانه ای را دارد.
 • رولبرینگ کف گرد ساچمه نیمه مخروطی در واقع درجه و زاویه کونیک این ساچمه ها بسیار اندک می باشد که برای جبران درجه آزادی کم ساچمه های رولبرینگ استوانه ای کف گرد طراحی شده است. شکل رینگ و کونس این رولبرینگ ها نیز اندکی متفاوت می باشد.

با وجود معرفی مزایا و معایب انواع رولبرینگ های کف گرد انتخاب نهایی در کاربری به شرایط کاری میزان بار وارده، سرعت زاویه ای، فضای موجود برای اتصال رولبرینگ بستگی دارد.

فاکتور های موثر بر قیمت رولبرینگ کف گرد

رولبرینگ های کف گرد را هم با ساچمه های سوزنی تولید می کنند، هم با ساچمه های استوانه ای و هم با ساچمه های بشکه ای که در میان سه مورد نام برده رولبرینگ کف گرد با ساچمه بشکه ای به سبب دقت بالاتر و تکنولوژی بالاتری که در تولید آن بکار گرفته شده است دارای قیمت بالاتری است. اما قیمت رولبرینگ کف گرد تحت تاثیر بسیاری از فاکتور ها قرار دارد و بالاخص از آنجایی که در بسیاری کاربری های صنعتی مانند استفاده در جعبه فرمان ماشین آلات راهسازی در بسیاری از موارد از رولبرینگ کف گرد بدون کونس های بیرونی استفاده می شود این قیمت با نوسانات بالایی روبرو است. بعنوان مثال قیمت رولبرینگ کف گرد INA تولید شرکت Schaeffler آلمانبا قطر داخلی 25 میلیمتر، قطر خارجی 42 میلیمتر و حداکثر ضخامت و ارتفاع خارجی 5 میلیمتر که قابلیت عملکرد تا سرعت زاویه ای 8500 RPM را دارد در بازار جهانی حدود 154 دلار آمریکا می باشد. قابلیت تحمل بار دینامیک این رولبرینگ کف گرد حدود 7500 پوند نیرو می باشد. این در حالی است که در همین برند با سایز های کوچکتر قیمت رولبرینگ کف گرد INA با ابعاد اینچی 2.6 x 1.5 x 2.6 در بازار جهانی در حدود 14.5 دلار می باشد.

مشخصات اصلی رولبرینگ بشکه ای کف گرد


رولبرینگ بشکه ای کف گرد یا با نام تجاری Spherical Roller Thrust Bearingsفروش و عرضه در بورس رولبرینگ ایران(فروشگاه رول استحکام ایرانیان ). رولبرینگ بشکه ای کف گرد داردای تحمل بار محوری و شعاعی مناسبی میباشند که این بدلیل ساختار موجود در رولبرینگ بشکه ای بدلیل زاویه دار بودن شیار غلتک نسبت به محور این رولبرینگ ها میباشد. و از مزایا و ویژگی های خاص رولبرینگ بشکه ای کف گرد خود تنظیم بودن آن میباشد.از دیگر ساختار رولبرینگ بشکه ای کف گرد جدا سازی بخش های رولبرینگ بشکه ای کف گرد است به این ترتیب که یک قسمت واشر شافت به همراه قفسه و غلتک ها است و قسمت دیگر واشر محفظه رولبرینگ میباشد .یک نکته مهم رولبرینگ بشکه ای کف گرد استفاده . از روانکاری بجای گریس میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید
رولبرینگ کف گرد
با مجموعهرولبرینگ رول استحکام ایرانیان با مدیریت مهندس احمدی تماس گرفته شود.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation