TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

یاتاقان بلبرینگ

یاتاقان بلبرینگ در واقع نوعی مفصل صنعتی می باشد که بر خلاف دیگر یاتاقان ها دارای هوزینگ چدنی نیست. شکل کلی یاتاقان بلبرینگ ها بصورت مدور شبیه به نوعی گوی می باشد و دارای یک هوزینگ فولادی یا استیل مدور هستند که در بر گیرنده نوعی بلبرینگ در داخل محفظه می باشد. یاتاقان بلبرینگ ها اغلب با بکارگیری نوعی خار و در برخی از طراحی ها با بکار گیری پیچ آلن مغزی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب برند های تولید کننده بلبرینگ به تولید یاتاقان بلبرینگ ها نیز می پردازند. نوع بلبرینگ بکار گرفته شده در ساختار یاتاقان بلبرینگ ها متغیر اغلب یا از نوع بلبرینگ شیار عمیق و برخی موارد نیز از نوع رولبرینگ سوزنی و یا استوانه ای می باشد. تکنولوژی تولید یاتاقان بلبرینگ چه در فراوری و تولید هوزینگ و چه در تولید بلبرینگ قرار گرفته در محفظه هوزینگ متفاوت برای برند های کوناگون می باشد. بازرگانی رول استحکام وارد کننده و عرضه کننده انواع یاتاقان بلبرینگ ها در سایز ها و با برند های مختلف می باشد.

یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف

یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف :ه بصورت مدور تولید می شود دارای کاربری های محدودتری نسبت به دیگر انواع یاتاقان های پیچ و مهره ای دارد. یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف به شکل گوی تولید می شود و دارای هوزینگ مستحکم و تو پر بوده که با تنسایل و سختی سطحی بالایی تولید می شود. البته بدنه خارجی این یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف بصورت سایشی و گردشی با نگهدارنده یاتاقان قرار ندارد و توسط خاری در موقعیت مشخص فیکس می شود. البته در برخی طراحی های یاتاقان ها از پیچ آن مغزی نیز برای اتصال بدنه یاتاقان بلبرینگ ها استفاده می شود. بطور کلی استفاده از بلبرینگ SKF با توجه به قابلیت های بسیار بالای تعلیق بار، قابلیت های انتقال حرارت بالا در اثر طراحی مناسب و روانکاری با گریس های با کیفیت چه در ساختار یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف و چه بصورت مجزا در صنایع بصورت عمده ای صورت می پذیرد. بازرگانی رول استحکام وارد کننده انواع یاتاقان بلبرینگ و بلبرینگ SKF در ایران می باشد.

یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف

یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ

یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ که از لحاظ طراحی، چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ استاندارد های صنعتی تولیدی یاتاقان دارای بالاترین سطح می باشد. یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ که اغلب به رنگ مشکی تولید و عرضه می شود دارای متریال های خاص از گرید ها و آلیاژ های ویژه فولادی در تولید بلبرینگ و هوزینگ در بر گیرنده آن می باشد. یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ که در داخل محفظه هوزینگ خود در بر گیرنده یک بلبرینگ که اغلب از نوع شیار عمیق و گاهی نیز رولبرینگ از نوع شعاعی است استفاده می شکند. اتصال این یاتاقان ها با بکارگیری خارهای سطحی صورت می پذیرد. بلبرینگ اف آ گ FAG بکار گرفته شده در داخل محفظه یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ با بکارگیری گریس هایی با پایه های مختلف و نسوز (اغلب پایه لیتیوم) روانکاری شده است. علت استفاده از گریس بجای روغن عدم دسترسی ساده به بلبرینگ در یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ می باشد. بازرگانی رول استحکام عرضه کننده انواع یاتاقان بلبرینگ در ایران می باشد.

یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ
رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation