TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

UCFA 216


استعلام قیمت یاتاقان 216 و خرید و فروش یاتاقان 216 و واردات یاتاقان 216 و بورس یاتاقان 216 در بلبرینگ یاتاقن رول استحکام ایرانیان با بیش از 40 سال سابقه در صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان در ایران.جنس این یاتاقان از فولا و بلبرینگ یاتاقان از نوع فولاد کروم و جنس پایه از چدن است .لازم بذکز است بلبرینگ داخلی این یاتاقان (یاتاقان UCFA 216 ) از نوع بلبرینگ شیار عمیق میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید انواع یاتاقان، یاتاقان ساخت چین و یاتاقان ساخت آلمان و یاتاقان ساخت آمریکا و یاتاقان ساخت ایران و یاتاقان ساخت ژاپن با بلبرینگ و رولبرینگ و مرکز یاتاقان تهران واقع در خیابان اکبتان ناظم الطبا بورس یاتاقات ایران فروشگاه مرکزی رول استحکام تماس گرفته شود.
یاتاقانUCF
یاتاقان skf

 UCFA 216
سفارشمتراژ | تعدادحداقل سفارشقیمت چکیتخفیف چکیقیمت نقدیتخفیف نقدیقیمت واحدسایز | قطر
شرایط فروش یاتاقان UCF

فروش وواردات انواع یاتاقان با برند های اصلی در رولبرینگ و یاتاقان رول استحکام ایران. برای کسب اطلاعات و نحوه ثبت سفارش مستقیما با مرکز فروش رول استحکام تماس گرفته شود. این مرکز  آماده ثبت سفارش یاتاقان و واردات انواع یاتاقان بسته به نوع و تعداد درخواست را دارا میباشد.
یاتاقان
ضمانت کالا

رول استحکام ایران با پشتوانه و اعتبار چندین ساله حضور در بابزار بزرگ بلبرینگ ، یاتاقان ، برینگ ایران سعی در ارایه خدمات و فروش یاتاقان اصلی ، برینگ اصلی ، بلبرینگ اصلی ،رولبرینگ اصلی ، نموده است . هدف ما رضایت و تامین تمام قطعات اصلی میباشد.نمایندگی رسمی یاتاقان بلبرینگ اس کا اف ، نمایندگی رسمی یاتاقان بلبرینگ تیمکن ، نمایندگی رسمی یاتاقان بلبرینگ ناچی ، نمایندگی رسمی یاتاقان بلبرینگ اف آگ ، نمایندگی رسمی یاتاقان بلبرینگ چینی با کیفیت با ضمانت عمر کارکرد بالاو مفید


یاتاقان
محصولات مشابه
یاتاقان اس کا افی اصلی شماره فنی: UCF 218
یاتاقان ucf SKF اس کا اف


موجود
یاتاقان UCFشماره فنی: 217
یاتاقان ucf


موجود
یاتاقان  216شماره فنی: UCF 216
یاتاقان ucf


موجود
یاتاقان UCF 215شماره فنی:
یاتاقان ucf


موجود
رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation