TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ NACHI ناچی

بلبرینگ NACHI ناچی logoبلبرینگ ناچی NACHI یکی دیگر از انواع بلبرینگ ژاپنی و هم ردیف برند های دیگری چون NSK, KOYO می باشد. گروه صنعتی بلبرینگ و رولبرینگ ناچی NACHI دارای تولیدات دیگری از جمله قطعات هیدرولیک، ابزار آلات برش کاری و براده بردای و حتی انواع ربات نیز می باشد. بلبرینگ ناچی یک قابلیت بسیار منحصر به فرد نسبت به اغلب برند های دیگر تولید بلبرینگ دارد و آن استفاده از مهندسی معکوس در تولید بلبرینگ ناچی NACHI می باشد. بدین معنا که با توجه به اینکه این شرکت مهندسی در زمینه تولیدات انواع ماشین الات صنعتی دیگر فعالیت دارد نیاز اصلی ماشین آلات و صنایع و قابلیت هایی که از بلبرینگ و رولبرینگ انتظار می رود بصورت کاملی و مشروح در تولید بلبرینگ NACHI ناچی در نظر گرفته و در واقع از نیاز به تولید رسیده است. مشخصه ای که می تواند تضمینی بر قابلیت های کیفی بلبرینگ NACHI در برابر انواع تنش ها و فشار های وارد بر بلبرینگ و رولبرینگ باشد پوشش می دهد. گروه صنعتی رول استحکام وارد کننده بلبرینگ ناچی در انواع مختلفی بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI و بلبرینگ های خود تنظیم ناچی NACHI که از دو ردیف ساچمه بهره می گیرد.

ترکیبات شیمیایی بلبرینگ ناچی NACHI

بدون تردید هیچ یک از مشخصات مکانیکی مورد نظر برای کاربری بدون استفاده از ترکیبات شیمیایی مناسب محقق نمی شود. بلبرینگ ناچی NACHI با استفاده از ترکیباتی منحصر به فرد و گران قیمت از آلیاژ های فولادی که در آن از فلزات گران بهایی با درصد مشخص استفاده شده است استفاده می کند. طول عمر کاری بلبرینگ NACHI در کنار حفظ خواص مکانیکی شامل تنسایل مقاومتی که فارغ از سایز بلبرینگ از متریال و عملیات فراوری فلزات نشات می گیرد، سختی سطحی بلبرینگ و رولبرینگ ناچی NACHI که تا اندازه بسیار زیادی تحت تاثیر انتخاب متریال با درصد مناسب و فرایند حرارتی سخت کاری می باشد.، MBL , WLL که هر دو از مشخصات مکانیکی موثر بر انتخاب بلبرینگ NACHI ناچی متناسب با میزان بار شعاعی وارده می باشند و حتی مشخصات حرارتی و مقاومت در برابر شرایط کاری با دمای بالا تماما بصورت مستقیم تحت تاثیر متریال بکار گرفته شده در تولید بلبرینگ ناچی NACHI دارند.

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI شیار عمیق که بر روی انواع ماشین آلات و اجزای صنعتی مانند انواع الکتروموتور، کمپرسور، گیربکس، جرثقیل و بسیاری از ماشین آلات دیگر بسته می شود دارای ساچمه هایی درشت به شکل کروی است. بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI را می توان در صنایع از جنس فولادی، استنلس استیل و حتی از جنس سرامیکی بر روی انواع اتصالات یافت. بلبرینگ ناچی NACHI که با بکارگیری آلیاژ های ویژه فولادی و بالاخص آلیاژ SUJ2 تایید اداره استاندارد صنایع ژاپن تولید می شود دارای تنسایل مقاومتی بسیار بالا طی انتجام عملیات سرمایش و گرمایش سخت بوده و تنسایل حداقلی 1600 نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 را پوشش می دهد. بلبرینگ ناچی NACHI شیار عمیق را در صنایع می توان بر روی بسیاری از ماشین آلات که در آنها شافت هایی دوار بصورت افقی قرار دارند یافت. بر روی بسیاری از ماشین آلات راهسازی تولید ژاپن و آسیا از بلبرینگ ناچی NACHI بعنوان قطه اصلی بر روی گیربکس، پمپ و اتصالات گردان استفاده شده است.

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI از نوع خود تنظیم نوعی اتصال و مفصل منعطف می باشد. البته منظور از انعطاف قابلیت حرکت نسبی رینگ های بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI نسبت به یکدیگر بوده که از آسیب به محور ها و اتصالات وابسته به شافت و آسیب به بلبرینگ ناچی NACHI جلوگیری می کند. طراحی بسیار دقیق با تلورانس حرکتی حداقل بکار گرفته شده در پیکر بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI که در هر زاویه ای از اتصال یکی از دو ردیف ساچمه را درگیر کرده و در حالت ایده آل بودن زاویه بصورت لمسی بین رینگ و هر دو ردیف ساچمه بلبرینگ ناچی NACHI اتفاق می افتد. قیمت نسبی بالای بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI طبیعتا با توجه به تکنولوژی بالا و تلورانس حرکتی پایین اجزای بلبرینگ و همچنین متریال بیشتر بکار گرفته شده برای طراحی بلبرینگ ناچی NACHI از نوع خود تنظیم که دارای وزن بیشتر همراه با تعداد بیشتر ساچمه بر روی قفسه هایی با ارتفاع بالاتر پدید آمده است.

بلبرینگ خود تنظیم NACHI

بلبرینگ NACHI ناچی

بلبرینگ تماس زاویه ای 7204B NACHI ناچی logo

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای 7204B
بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه NACHI ناچی

Construction Machinery ,
موجود
بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI 7206B NACHI ناچی logo

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI 7206B
بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه NACHI ناچی


موجود
بلبرینگ کف گرد تک ردیف ناچی NACHINACHI ناچی logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد تک ردیف ناچی NACHI
بلبرینگ Thrust تک ردیف NACHI ناچی


موجود

رولبرینگ NACHI ناچی

 24130W33NACHI ناچی logo

رولبرینگ بشکه ای

24130W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای NACHI ناچی


موجود
رولبرینگ بشکه ای 24130CCK30/W33NACHI ناچی logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 24130CCK30/W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای NACHI ناچی


موجود

پایه گذار و تاریخ احداث بلبرینگ ناچی NACHI

بلبرینگ ناچی NACHI در سال 1928 توسط Kohki Imura و در شهر تویاما ژاپن احداث گردید. موسس بلبرینگ ناچی نام این کمپانی را FUJIKOSHI نهاد. در سال 1929 زمانی که امپراتور ژاپن برای بررسی گسترش صنایع این کشور به این شهر رسید و گستردگی و کیفیت بلبرینگ NACHI را دید مجذوب این محصولات شده و نام یکی از کشتی های کروز بسیار موفق این ارتش یعنی ناچی NACHI را برای این برند بر نهاد. در حال حاضر بلبرینگ ناچی NACHI دارای مقر های فراوانی از کارخانجات بسیار گسترده و موفق که یکی از اصلی ترین های آن در ایندیانا آمریکا قرار دارد استفاده می کند. تمرکز بر روی بهبود کیفیت بالاتر از اولویت فروش و تعامل مستقیم بلبرینگ ناچی NACHI با صنایع، معادن و دانشگاه های ژاپن از عوامل اصلی کیفیت بالای محصولات این برند ژاپنی محسوب می شود. NACHI

استاندارد فولاد در بلبرینگ NACHI ناچی

استاندارد صنایع کشور ژاپن از استاندارد های مرجع در دنیا با قابلیت های استناد بسیار بالایی است که در اغلب موارد مواردی متفاوت از استاندارد های جهانی و در بسیاری از موارد تولیدات صنعتی در سطحی بالاتر و با طول عمر منماسب تر از دیگر تولیدات صنعتی در سطح جهان عرضه می گردد. بلبرینگ ناچی NACHI با بکارگیری آلیاژ فولادی ویژه SUJ2 تولید می شود که دارای شنبیه به استاندارد آمریکایی AISI 52100 می باشد با این تفاوت که از درصد بالاتری فسفر در ترکیب خود استافده می کند. وجود حدود 1 % از کربن بعنوان عامل اصلب سختی در انتقال آهن نرم با تنسایل مقاومتی پایین و سختی حداقل به سمت فولاد با مقاومت بالاتر در کنار 0.3 درصد سیلیکون و 0.25 درصد فسفر در ترکیبات خود استفاده می کند. وجود عناصری فلزی فعال چون مولیبدنیوم Mo ، کروم Cr حدود 1.5 درصد، نیکل Ni حدود 0.25 درصد در ساختار برای جلوگیری از اکسید شدن سطحی در تماس با آب و رطوبت صورت می گیرد. از عناصر نافلزی دیگری نیز در تولید بلبرینگ ناچی NACHI استفاده شد است که در این میان از گوگرد با درصد حداکثری 0.25 درصد می توان یاد کرد.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation