TEL: 02133914518-33982537
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ SKF اس کا اف

بلبرینگ SKF اس کا اف logoبلبرینگ SKF از پیشگامان صنعت بلبرینگ در دنیا محسوب می شود که تولیدات خود را تحت استاندارد CE اتحادیه اروپا و کلکسیونی از استاندارد های سیستمی و کیفی دیگر عرضه می کند. بلبرینگ اس کا اف SKF در واقع دارای مراکز تولیدی مختلفی با مرکزیت سوئد می باشد که امروزه با گسترش تولیدات و افزایش تعداد کارخانجات تولیدی در اقصی نقاط اروپا و آسیا بخش وسیعی از نیاز های صنایع را تامین می کند. بلبرینگ و رولبرینگ SKF با دارا بودن بالاترین سطخ از استاندارد های جهانی بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی مختلف در برهه ای از زمان بعنوان قطعه اصلی بسته می شده اند و در بروشور ها و دفترچه های مهندسی بسیاری از ماشین آلات بعنوان قطعه تعویضی و پیشنهادی نیز معرفی شده اند. امروزه بلبرینگ SKF نه تنها در کشور های متعددی دارای مراکز تولیدی بلکه در بیش از 35 کشور دنیا دارای مراکز خدمات مشتریان می باشد. دلایل بسیار متعددی بر ویژگی های کیفی بلبرینگ و رولبرینگ SKF که سبب انتخاب و استفاده آن بعنوان قطعه OE شده است وجود دارد.

فاکتور های کیفی رولبرینگ و بلبرینگ SKF

آنچه کاربران از بلبرینگ اس کا اف طلب می کنند در دو بخش حفظ ویژگی های کاربری و طول عمر بالا خلاصه می شود. اما رسیدن به همین دو ویژگی نیاز به پیمودن راهی طولانی دارد، راهی که برای بلبرینگ SKF با سعی و خطا های بسیار و هزینه های هنگفت سپری شده است چرا که بسیاری از استاندارد هایی که امروزه برای تولید بلبرینگ در دنیا وجود دارد توسط شرکت SKF تبیین شده است. رسیدن به کیفیت مطلوب تولید بلبرینگ برای شرکت SKF با رعایت موارد زیر محقق گردیده است.

قطعا بجز عوامل یاد شده شرکت معظم و معتبری چون SKF برای بالا بردن کیفیت محصولات خود از فرایند هایی مضاف بر فرایند های نام برده استفاده می کند که هزینه بر هستند و طبیعتا بصورت مستقیم نیز بر قیمت بلبرینگ اس کا اف تاثیر دارند و از این رو اغلب قیمت بلبرینگ SKF در مقایسه با بسیاری برند های دیگر بالاتر می باشد.

بلبرینگ SKF اس کا اف

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF فولادی سری 7208SKF اس کا اف logo

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF فولادی سری 7208
بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه SKF اس کا اف


موجود
بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKFSKF اس کا اف logo

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF
بلبرینگ Self align دو ردیف SKF اس کا اف


موجود
بلبرینگ کف گرد SKF اس کا افSKF اس کا اف logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف
بلبرینگ Thrust تک ردیف SKF اس کا اف


موجود

رولبرینگ SKF اس کا اف

رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228MSKF اس کا اف logo

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M
رولبرینگ استوانه ایی SKF اس کا اف


موجود
رولبرینگ مخروطی 30308SKF اس کا اف logo

رولبرینگ مخروطی

رولبرینگ مخروطی 30308
قیمت رولبرینگ مخروطی SKF اس کا اف


موجود
رولبرینگ بشکه ای 22210SKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22210
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف


موجود
رولبرینگ بشکه ای 24132CC/W33SKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 24132CC/W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف

Construction Machinery ,
موجود
 22210EKSKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

22210EK
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف


موجود
رولبرینگ بشکه ای 22209ESKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22209E
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف


موجود
 22212ESKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

22212E
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف


موجود
رولبرینگ بشکه ای 22217ESKF اس کا اف logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22217E
قیمت رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف


موجود

یاتاقان SKF اس کا اف

یاتاقان اس کا افی اصلی SKF اس کا اف logo

یاتاقان UCF

یاتاقان اس کا افی اصلی
یاتاقان ucf SKF اس کا اف


موجود
یاتاقان 214SKF اس کا اف logo

یاتاقان UCF

یاتاقان 214
یاتاقان ucf SKF اس کا اف


موجود
یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا افSKF اس کا اف logo

یاتاقان بلبرینگ

یاتاقان بلبرینگ SKF اس کا اف
یاتاقان بلبرینگ سری UC SKF اس کا اف


موجود

تاریخچه رولبرینگ و بلبرینگ SKF

بلبرینگ SKF در سال 1907 در سوئد برای تولید مفاصل صنعتی از جمله انواع بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان با شماره ثبت 25406 راه اندازی شد. در سال 1910 بلبرینگ SKF با دارا بودن نزدیک به 325 کارمند متشکل از مهندسین، تکنسین ها و نیروهای ماهر اوپراتور موفق به راه اندازی اولین کارخانه خارجی زیرمجموعه در بریتانیا شد. پس از آن توسعه صنعتی بالاخص در اروپا سبب افزایش تعداد مراکز تولیدی و کارخانجات بلبرینگ SKF در دیگر کشور ها گردید. در سال 1912 تعداد مراکزی تولیدی بلبرینگ SKF در سر تا سر دنیا به 32 کشور و در سال 1930 تعداد کارکنان، مهندسین و تکنسین های بلبرینگ SKF به 21000 نفر افزایش پیدا کرد و تعداد کارخانجات بزرگ تولید بلبرینگ SKF به 12 مرکز که بزرگترین آنها در فیلادلفیا قرار دارد افزایش پیدا کرد. پایه گذاران برند SKF در سال 1926 برند VOLVO AB را نیز راه اندازی نمودند که در ابتدا بعنوان یکی از تولیدکنندگان متعلقات وابسته به بلبرینگ SKF فعالیت می نمود. با وجود اینکه کشور سوئد در زمان جنگ جهانی دوم کشوری بی طرف محسوب می شود اما بلبرینگ SKF در طی اسل های 1945 الی 1951 تولیدات خود را در کشور های متحدین (آمریکا، انگلستان، فرانسه و روسیه) محدود نمود و تمرکز بیشتری نمود.

مشخصات شیمیایی ترکیبات بلبرینگ SKF و تاثیر بر سختی

استاندارد اتحادیه اروپا در تولیدات صنعتی شامل موارد بیشتری در بر گیرنده موارد محیط زسیتی می شود بگونه ای که تنها به منظور بالا بردن سختی تولیدات صنعتی نمی توان از موادی که برای محیط زیست مشکلاتی را بوجود می آورند استفاده نمود. این امر البته چندان شامل انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها نبوده و بسیاری دیگر از تجهیزات صنعتی مانند انواع لنت ها را که در گذشته از مواد آزبست دار در تولیدات آنها استفاده می شده است محدود کرده است. بلبرینگ SKF از متریال فولادی ویژه ای در تولید استفاده می کند که نه تنها مقاومت تنسایل و سختی بالا بلکه قابلیت بکارگیری در دماهای بالای کاری را نیز پوشش می دهد. برای برخخی از انواع بلبرینگ SKF حتی قابلیت بکارگیری در دماهای بالای 200 درجه سانتی گراد نیز وجود دارد. در ترکیبات شیمیایی بلبرینگ SKF از حدودو 1 درصد کربن برای افزایش سختی و انتقال از آهن نرم به سمت فولاد سخت استفاده می شود. این در کنار ترکیبات افزاینده دیگری چون کروم حدود 1.5 درصد و نیکل با نماد Ni به میزان حداکثری 0.2 درصد که هر دو برای ایجاد قابلیت های بیشتری در برابر اکسید کننده های محیطی به بلبرینگ SKF افزوده می شوند، سیلیسیوم با درصد کم حدود 0.25 درصد، منگنز که از فلزات فعال و افزاینده در آلیاژ ترکیبی بلبرینگ SKF محسوب شده و با درصدی برابر با 0.35 درصد در ترکیبات استفاده شده است همراه با بکارگیری درصد پایینی حدود 0.09 درصد از Mo یا مولیبدنیوم که نه تنها سبب افزایش خواص ضد زنگ فولاد بلکه سبب کم شدن میل فولاد به میدان مغناطیسی می شود می باشد. از عناصر غیر فلزی دیگری چون فسفر و گوگرد نیز به میزان کم در ترکیبات شیمیایی بلبرینگ SKF استفاده می شود.

رول استحکام

TEL : 02133914518-33982537
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2020 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation