TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ NSK ان اس کا

بلبرینگ NSK ان اس کا logoبلبرینگ NSK جزو چند برند برتر تولید بلبرینگ در دنیا قرار دارد که طول عمر محصولات آن و کیفیت کاری آنها در رده بالاریت ها در دنیا می باشد. بلبرینگ ان اس کا NSK برندی ژاپنی می باشد که در سال 1916 میلادی به ثبت و بهره برداری رسیده است. داشتن استاندارد صنایع ژاپن از یک سو و کلکسیونی از استاندارد های معتبر اروپایی، آمریکایی و آسیایی از سمت دیگر منجر به گسترش بازار جهانی بلبرینگ ان اس کا NSK شده است. سایز ها و کدهای بسیار کلاس بندی شده با دفترچه راهنمای بسیار دقیق شامل اطلاعات جزئی و مشخصات فنی و مهندسی برای کاربران که هر سوالی در مورد عملکرد و قابلیت های بلبرینگ مورد نظر با کد مشخص در آن پاسخ داده شده است از دلایل افزایش کاربری بلبرینگ و رولبرینگ NSK در میان کاربران و تکنسین های شده است. بلبرینگ و رولبرینگ NSK از سایز های بسیار کوچک مینیاتوری قابل استفاده در ساعت ها، ابزار دقیق و تجهیزات پزشکی تولید شده و تا سایز های بسیار بزرگ در ابز سازه های نظامی و هوایی و کشتی ها نیز تولید و عرضه می شود. بلبرینگ ان اس کا و رولبرینگ NSK که در جعبه های مخصوص به رنگ سرمه ای و با برند قرمر رنگ عرضه می شوند بصورت روان کاری شده و آماده اتصال بر روی ماشین آلات با کد مشخص در بازار عرضه می شوند. قیمت بلبرینگ NSK با توجه به کیفیت بین المللی که دارد و در رده قیمت دیگر برند های معتبر تولید کننده بلبرینگ مانند بلبرینگ FAG, SKF , TIMKEN قرار دارد.

قابلیت های افزاینده کیقی بلبرینگ NSK

قابلیت های ویژه بلبرینگ NSK اغلب از دو جهت نسبت به بسیاری دیگر از برند های تولید کننده بلبرینگ قیاس می شوند. اولا نوع روانکاری و گریس کاری بلبرینگ و رولبرینگ ان اس کا NSK :ه بر طول عمر کاری بالاخص در سرعت های زاویه ای بسیار بالا و یا در محیط های صنعتی با دمای بالا بسیار موثر می باشد و ثانیا در تولید یاتاقان بلبرینگ NSK و طراحی ویژه ای که در اتصال دارد مورد بحث قرار می گیرد. استفاده از گریس پایه لیتیوم در بسیاری از بلبرینگ و رولبرینگ NSK با توجه به مشخصات مکانیکی و شیمیایی عالی این ترکیب بالاخص در دماهای بالا که از سوختن و از بین رفتن این گریس جلوگیری به عمل می آورد یکی از عوامل افزاینده کیفی و طول عمر رولبرینگ ان اس کا و بلبرینگ NSK می باشد. در طراحی یاتاقان بلبرینگ NSK نیز لبه های منحنی بلبرینگ قرار گرفته در محفظه هوزینگ یاتاقان سبب می شود تا در صورت اعمال تغییرات زاویه ای از شکستن یاتاقان بلبرینگ NSK جلوگیری شده و حرکت های زاویه ای هر چند در بازه های کوچک اتفاق بیافتد.

بلبرینگ NSK ان اس کا

بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSKNSK ان اس کا logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK
بلبرینگ Thrust تک ردیف NSK ان اس کا


موجود
بلبرینگ خود تنظیم NSK ان اس کاNSK ان اس کا logo

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم NSK ان اس کا
بلبرینگ Self align دو ردیف NSK ان اس کا


موجود

تکنولوژی منحصر به فرد یاتاقان بلبرینگ ان اس کا NSK

أر تولید یاتاثان بلبرینگ NSK از تکنولوژی بسیار ویژه ای در طراحی هوزینگ یاتاقان بلبرینگ استفاده شده است. در این نوع طراحی رینگ بیرونی بلبرینگ NSK که در داخل محفظه هوزینگ یاتاقان قرار دارد دارای سطحی منحنی بصورت انحنا از بیرونی می باشد که در داخل یک هوزینگ از جنس فولادی و یا چدنی با قرار گیری فیلمی نازک از روان کننده در بین دو جز فلزی می باشد و طراحی سطح داخلی هوزینگ یاتاقان بلبرینگ NSK نیز بصورت انحنا دار با انحنا از داخل طراحی می شود. این نوع طراحی این قابلیت را برای یاتاقان بلبرینگ فراهم می آورد که حتی در صورت استفاده از بلبرینگ شیار عمیق که در برابر تغییر زاویه اتصال دارای ضعف هایی است با ایجاد تغییر زاویه در اتصال یاتاقان بلبرینگ NSK این دو قطعه نسبت به هم در داخل هوزینگ یاتاقان حرکت داشته و تطابق زاویه بدون شکستن یاتاقان و اعمال آسیب به دیگر اجزا صورت پذیرد.

پایه گریس بکار رفته در تولید رولبرینگ و بلبرینگ NSK

بر روی رولبرینگ ها و بلبرینگ های NSK تولید ژاپن از انواع روان کننده های متنوعی استفاده می شود که نوع آن بسته به شرایط کاری می توان متفاوت باشد. از سه نوع گریس و روان کننده بلبرینگ با پایه های لیتیوم از نوع نسوز و گریس پایه کلسیم به سبب مقاومت حرارتی بالایی که دارند و گریس پایه آلومینیوم به سبب قابلیت حفظ حالت مکانیکی در دماهای بالا بر روی انواع رولبرینگ و بلبرینگ NSK استفاده می شود. ایجاد حرارت بیشتر در اتصال رولبرینگ بالاخص در اتصال رولبرینگ استوانه ای که در آن سطح تماس بالایی بین ساچمه و رینگ وجود دارد نیاز به استفاد از روان کننده هایی با قابلیت های حرارتی مناسب تر در بلبرینگ NSK را فراهم می آورد.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation