TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ FAG اف آ گ

بلبرینگ FAG اف آ گ logoشاید یکی از برند های بلبرینگ که مشتریان بدون نیاز به جستجو و نحقیق در مورد کیفیت آن و در اصطلاح با چشمان بسته به خرید و استفاده از آن مبادرت می نمایند بلبرینگ FAG است. شهرت جهانی بلبرینگ FAG که به حق جزو معتبرترین و با کیفیت ترین انواع بلبرینگ اف آ گ در دنیا نیز می باشد بسیار گسترده بوده و در وصف کیفی بلبرینگ FAG همین اندازه کافیت که این برند نه تنها دارای کلیه استاندارد های اتحادیه اروپا بلکه در چند پله بالاتر دارای استاندارد صنایه کشور آلمان بعنوان کشور پیشرو در صنایع در تمام دنیا و حتی در درجه ای بالاتر بلبرینگ اف آ گ FAG محصول معتبر ترین برند آلمانی تولید کننده بلبرینگ یعنی شرکت شوفلر آلمان می باشد. توصیفات ارائه شده در مورد بلبرینگ FAG نه نوعی بزرگ نمایی بلکه حقیقتی در وصف کیفی محصولی است که اعتبار اصلی خود را از کیفیت و طول عمر محصولات خود کسب نموده است. بسیاری از تولید کنندگان ماشین آلات سنگین مانند ماشین آلات معدنی و راهسازی، انواع بولدوزر ها و بیل های مکانیکی که بارگذاری بسیار صعب و سنگینی بر روی قطعات آنها به سبب بار وزنی بالای ماشین و نیرو های زاید الوصف وارده بر آنها و بر قطعات آنها مخصوصا در قسمت زیربندی مانند اتصالات چرخ وارد می شود از بلبرینگ FAG و یا برند هم ردیف آن که محصول دیگری از همین شرکت شوفلر است با نام بلبرینگ INA استفاده می کنند.

تنوع محصولات شرکت رولبرینگ و بلبرینگ اف آ گ FAG

بلبرینگ FAG در رینج های گسترده ای برای انواع مختلف صنایع تولید می شود. ابعاد و استاندارد های تولید بلبرینگ FAG با در نظر گرفتن شرایط کاری هر صنعت بصورت جز به جز و دسته بندی کاربری در کلاس های مختلف و ابعاد و استاندارد های مختلف از ویژگی های دیگر بلبرینگ اف آ گ FAG می باشد که هر محصول را مطابق با شرایط کاربری ویژه خود تولید کرده و از نظر ابعاد حتی به تولید انواع رولبرینگ و بلبرینگ با قطری بالغ بر 4 متر قابل استفاده در برخی توربین ها و کاربری ها در موتور های کشتی های تجاری می پردازد. بلبرینگ و رولبرینگ FAG در انواع نختلف شامل بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ تماس زاویه ای FAG ، بلبرینگ خود تنظیم و حتی چند نمونه بلبرینگ که بصورت اختصاصی و نو آوری شده برای بلبرینگ و رولبرینگ FAG می باشد تولید شده اند. بلبرینگ FAG در داخل جعبه های قرمز و مشکی عرضه می شود.

بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق

بلبرینگ FAG اف آ گ که اغلب دارای ساچمه هایی درشت با قطر زیاد و تعداد کم در ساختار بلبرینگ می باشد در زمره بلبرینگ های شعاعی قرار دارد بدین معنا که بلبرینگ FAG اف آ گ شیار عمیق به تعلیق بار های شعاعی Radial load می پردازد. پر کاربرد ترین نوع برینگ و یاتاقان در میان انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها با برند FAG همین بلبرینگ شیار عمیق اف آ گ FAG می باشد که برای داشتن مقاومت سایش مناسب در برابر سایش سطحی از آلیاژ های مستحکم فولادی در تولید بلبرینگ FAG اف آ گ که محصول کشور آلمان است استفاده شده است. نوع روانکاری در ساختار این بلبرینگ متناسب با سایز و کاربری انتخاب شده و در برخی از موارد طراحی بلبرینگ اف آ گ FAG شیار عمیق از شیلدهایی نیز در بیرون برای جلوگیری از ورود غبار و گرد استفاده شده است.

بلبرینگ FAG اف آ گ  شیار عمیق

بلبرینگ FAG اف آ گ تماس زاویه ای

بلبرینگ FAG اف آ گ از نوع تماس زاویه ای نیز نوعی دیگر از بلبرینگ های شعاعی می باشند که البته به تعلیق بار هایی ترکیبی مبادرت دارند. در ساختار بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ از تعداد بالایی ساچمه های ریز که بخش وسیعی از سط آنها نیز در داخل قفسه فرو رفته استفاده شده است. قفسه های بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ اغلب دارای طراحی زاویه دار و مورب بوده و گاهی نیز از جنس برنزی انتخاب می شوند. استفاده عمده بلبرینگ تماس زاویه ای FAG اف آ گ بر روی شافت هایی است که به سبب سرعت دورانی بالا علاوه بر بار شعاعی بار محوری را نیز در یک جهت ایجاد می کنند. رول استحکام عرضه کننده انواع بلبرینگ های FAG اف آ گ در سایز های مختلف در ایران می باشد.

بلبرینگ FAG اف آ گ تماس زاویه ای

بلبرینگ FAG اف آ گ

بلبرینگ تماس زاویه ای 7203BFAG اف آ گ logo

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای 7203B
بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه FAG اف آ گ


موجود
بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAGFAG اف آ گ logo

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG
بلبرینگ Self align دو ردیف FAG اف آ گ


موجود
بلبرینگ کف گرد FAG اف آ گFAG اف آ گ logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد FAG اف آ گ
بلبرینگ Thrust تک ردیف FAG اف آ گ


موجود

رولبرینگ FAG اف آ گ

رولبرینگ استوانه ای BC1B322880FAG اف آ گ logo

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای BC1B322880
رولبرینگ استوانه ایی FAG اف آ گ


موجود
 22212EKFAG اف آ گ logo

رولبرینگ بشکه ای

22212EK
قیمت رولبرینگ بشکه ای FAG اف آ گ


موجود
رولبرینگ NU 322 M استوانه ای FAG اف آ گ logo

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ NU 322 M استوانه ای
رولبرینگ استوانه ایی FAG اف آ گ


موجود
رولبرینگ بشکه ای کف گرد 29412 FAG اف آ گ logo

رولبرینگ کف گرد

رولبرینگ بشکه ای کف گرد 29412
استوانه ای FAG اف آ گ


موجود
رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمانFAG اف آ گ logo

رولبرینگ سوزنی کف گرد

رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان
رولبرینگ سوزنی بدون کونس FAG اف آ گ


موجود

یاتاقان FAG اف آ گ

یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گFAG اف آ گ logo

یاتاقان بلبرینگ

یاتاقان بلبرینگ FAG اف آ گ
یاتاقان بلبرینگ سری UC FAG اف آ گ


موجود
یاتاقان بلبرینگ FAG میلیمتریFAG اف آ گ logo

یاتاقان FAG

یاتاقان بلبرینگ FAG میلیمتری
یاتاقان بلبرینگ FAG سری UC FAG اف آ گ


موجود

پیدایش و گسترش بلبرینگ FAG

بلبرینگ FAG در سال 1946 توسط برادران شوفلر تحت نام کمپانی GmbH پایه گذاری شد. رشد بی نظیر بلبرینگ FAG از سال 1949 و با اختراع قفسه رولبرینگ سوزنی توسط جورج شوفلر یکی از دو برابر پایه گذار این کمپانی که منجر به استفاده گسترده از رولبرینگ و بلبرینگ FAG در صنایع ماشین سازی و اتوماسیون آلمان شد صورت پذیرفت. با آغاز جنگ جهانی دوم و گسترش نیاز به تجهیزات و ماشین آلات نظامی و هوایی مانند تانک ها، هواپیماهای جنگی و زیردریایی ها بلبرینگ FAG که محصول کشور آلمان بود با افزایش چشمگیری از تولیدات و بهبود کیفیت تولید به سبب استفاده نظامی از این قطعات روبرو گردید و در طی 6 سال جنگ موفق به ثبت اختراعات جدید و نو آوری های موثری در تولید انواع بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان دست یافت. پس از پایان جنگ جهانی بلبرینگ FAG که موفق به تولید انبود انواع اتصالات با حداکثر کیفیت جهانی شده بود اکنون آماده عرضه محصولات خود در اقصی نقاط دنیا بود. در سال 1965 برادران شوفلر در کنار هم شرکت لوک لملن LuK Lamellen را راه اندازی نمودند که به تولید کلاچ های فنری دیافراگمی می پرداخت تبدیل به مقری برای گسترش فروش و عرضه بلبرینگ FAG گردید. در سال 1883 فردریش فیشر موفق به تولید و راه اندازی دستگاه شد که به تولید گسترده ساچمه ها با سرعت و دقت بالا می انجامید تولیدات انبود گروه شوفلر منجر به پدید آمدن برند تولیدی بلبرینگ FAG یکی از شاخه های اصلی و برند های زیر مجموعه در این برند جهانی گردید.

ترکیبات آلیاژ فولاد بلبرینگ FAG

ترکیبات آلیاژ فولادی بکار گرفته شده برای تولید بلبرینگ در برند های مختلفی که در کشور های مختلفی تولید می شوند متفاوت می باشد و یا به بیان ساده تر استاندارد صنایع هر کشوری متریالی با گرید ویژه ای را برای تولید بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان ها بعنوان متریال مرجع انتخاب می کند. بلبرینگ FAG محصول کشور آلمان و با بکارگیری متریال فولادی 100CR6 تولید می شود. این آلیاژ فولادی دارای 0.95 الی 1.1 درصد کربن برای افزایش تنسایل و سختی فولاد ، 0.15 تا 0.35 درصد عنصر نافلزی سیلیسیوم، 0.25 الی 0.45 درصد منگنز که برای افزایش چقرمگی بلبرینگ FAG مورد استفاده قرار گرفته است، حداکثر 0.3 درصد از عنصر غیر فلزی فسفر با عدد اتمی 15، 1.35 الی 1.65 درصد عنصر فلزی فعال کروم برای افزایش مقاومت محیطی، 0.1 درصد مولیبدنیوم Mo و 0.2 درصد از عنصر گوگرد در ترکیبات خود بهره می برد. شایان ذکر است بر خلاف دیگر تولید کنندگان، بلبرینگ FAG در تولیدات خود از عنصر فلزی نیکل استفاده نمی کند.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation