TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ و بلبرینگ TIMKEN تیمکن

بلبرینگ TIMKEN تیمکن logoدر صورتی که دستی بر صنعت دارید، صاحب نوعی ماشی صنعتی هستید، کار تعمیرات صنعتی انجام می دهید و یا حتی یک اوپراتور دستگاه برش صنعتی هستنید نام بلبرینگ TIMKEN تیمکن را شنیده اید. بدون تردید در صورتیکه نیاز به تعویض بلبرینگ پیدا کرده باشید و یک پرس و جوی ساده از دیگر صنعت گران و فروشندگان داشته باشید بلبرینگ تیمکن TIMKEN را بعنوان انتحابی بسیار مناسب با دوام و کیفیت کاری بالا به شما معرفی نموده اند. بلبرینگ تیمکن TIMKEN که دفتر مرکزی آن در میشیگان آمریکا واقع است و اولین کارخانجات تولید بلبرینگ تیمکن TIMKEN نیز در فلوریدای آمریکا قرار داشته است اکنون در بسیاری از کشور ها با نیروی کار ارزان تر اما با کیفیت اصلی و تحت لیسانس بلبرینگ تیمکن TIMKEN مشغول به تولید یکی از با کیفیت ترین بلبرینگ های صنعتی در دنیا می نمایند. از میان کلیه محصولات رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن TIMKEN رولبرینگ مخروطی دارای بیشترین میزان کاربری و تقاضا است. با وجود رقابت مستقیم و پایاپای در تمامی انواع بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان با برند های معتبر دنیا اغلب تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی اولین انتخاب برای رولبرینگ مخروطی برای آنها رولبرینگ مخروطی تیمکن TIMKEN می باشد. مقاومت حرارتی، مقاومت در برابر بارگذاری های محوری و شعاعی، مقاومت در برابر عوامل خورنده محیطی، مقاومت در برابر سایش از ویژگی های برتر رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن TIMKEN محسوب می شود.

مشخصات مکانیکی رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن TIMKEN

صحبت از مشخصات مکانیکی بلبرینگ تیمکن TIMKEN بدون در نظر داشتن مشخصات و ترکیبات شیمیایی مقدور نیست بدین معنا که اولین و مهمترین فاکتور کیفی موثر بر مشخصات مکانیکی بلبرینگ TIMKEN تیمکن ناشی از انتخاب و ترکیب آلیاژ فولادی مناسب با پتانسیل های بالای کیفی می باشد. از این رو برند های معتبر تولید کننده مانند رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن TIMKEN همواره با انتخاب ترکیباتی که قطعا پر هزینه نیز می باشند چرا که استفاده از آلیاژ های منگنز دار، مولیبدنیوم دار و فلزاتی گران بها از این قبیل قیمت تمام شده بلبرینگ را افزایش می دهد. اما زمانی که صحبت از کیفی باشد بلبرینگ تیمکن TIMKEN و برند هایی از این سطح کیفیت را فدای قیمت نکرده و مناسب ترین ترکیبات شیمیایی را در محصولات خود بکار می گیرند. برخی مشخصات مکانیکی بلبرینگ تیمکن TIMKEN به قرار زیر هستند.

بلبرینگ و رولبرینگ تیمکن TIMKEN قبل از عرضه به بازار بصورت تک تک تست شده و آمادگی آنها برای تحمل بار مورد ارزیابی قرار می گیرد.

رولبرینگ و بلبرینگ مخروطی تیمکن TIMKEN

بلبرینگ TIMKEN تیمکن از نوع مخروطی که در واقع یک رولبرینگ دارای ساچمه های نیمه مخروطی است یکی از شناخته شده ترین و قدرتمند ترین نوع بلبرینگ تیمکن TIMKEN آمریکا محسوب می شود که توسط همین برند نیز به ثبت جهانی رسیده است. بلبرینگ مخروطی تیمکن TIMKEN که اتصال آن بر روی شافت های افقی صورت می پذیرد نه تنها قابلیت تحمل بار های رادیال را در تمای جهات دارد بلکه به سبب قراگیری زاویه دار ساچمه ها در ساختار بلبرینگ TIMKEN تیمکن مخروطی قابلیت بسیار بالایی برای تعلیق بار محوری اما تنها در یک جهت و متناسب با زاویه قرارگیری ساچمه میسر است. زاویه ای 15 الی 30 درجه برای اتصال ساچمه نیمه مخروطی بر روی قفسه بلبرینگ TIMKEN تیمکن وجود دارد که با تغییر زاویه میزان بار قابل تعلیق نیر در ساختار این بلبرینگ قابل تغییر است. استفاده از بلبرینگ TIMKEN تیمکن با در نظر گرفتن استاندارد های خاص از سری ASTM صورت می پذیرد.

بلبرینگ مخروطی تیمکن TIMKEN

بلبرینگ TIMKEN تیمکن نوع محوری

بلبرینگ محوری تیمکن TIMKEN در واقع بلبرینگ کف گرد می باشد که بصورت موازی با رولبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند در مقایسه با رولبرینگ کف گرد محوری بلبرینگ TIMKEN تیمکن محوری از نوع کف گرد دارای انتقال حرارت بالاتر و میزان اصطکاک تولیدی کمتری است ولی بار کمتری را نیز تعلیق می کند. اتصال بلبرینگ تیمکن TIMKEN از نوع محوری بر روی محور های عمودی که عامل ایجاد تنش و بار برشی هستند صورت می پذیرد. نوع گریس یا روغن بکار گرفته شده برای روانکاری بلبرینگ TIMKEN تیمکن از نوع محوری به سایز و سرعت زاویه ای اتصال بستگی دارد. به سبب شکل هندسی این قبیل بلبرینگ ها اغلب از روغن در وانکاری بلبرینگ TIMKEN تیمکن استفاده می شود.

بلبرینگ TIMKEN تیمکن محوری

بلبرینگ TIMKEN تیمکن

بلبرینگ تیمکن TIMKEN شیار  عمیق 6204 TIMKEN تیمکن logo

بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ تیمکن TIMKEN شیار عمیق 6204
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه TIMKEN تیمکن


موجود
بلبرینگ شیار عمیق 6307 TIMKEN تیمکن logo

بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق 6307
بلبرینگ شیارعمیق تک ردیفه TIMKEN تیمکن

Construction Machinery ,
موجود
بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKENTIMKEN تیمکن logo

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN
بلبرینگ Self align دو ردیف TIMKEN تیمکن


موجود
بلبرینگ کف گرد تیمکن TIMKENTIMKEN تیمکن logo

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد تیمکن TIMKEN
بلبرینگ Thrust تک ردیف TIMKEN تیمکن


موجود

رولبرینگ TIMKEN تیمکن

رولبرینگ بشکه ای 22218KW33TIMKEN تیمکن logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22218KW33
قیمت رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن


موجود
رولبرینگ بشکه ای 22220ETIMKEN تیمکن logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22220E
قیمت رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن


موجود
رولبرینگ بشکه ای 24144 CC/W33TIMKEN تیمکن logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 24144 CC/W33
قیمت رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن


موجود
رولبرینگ بشکه ای 22208ETIMKEN تیمکن logo

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای 22208E
قیمت رولبرینگ بشکه ای TIMKEN تیمکن


موجود

یاتاقان TIMKEN تیمکن

یاتاقان UCFA 213TIMKEN تیمکن logo

یاتاقان UCF

یاتاقان UCFA 213
یاتاقان ucf TIMKEN تیمکن


موجود
UCFA 218TIMKEN تیمکن logo

یاتاقان UCF

UCFA 218
یاتاقان ucf TIMKEN تیمکن


موجود

بنیانگزار و موسس بلبرینگ TIMKEN تیمکن

بلبرینگ تیمکن TIMKEN یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان این قطعه صنعتی در دنیا محسوب می شود. بنیانگزار بلبرینگ تیمکن TIMKEN هنری تیمکن HENRY TIMKEN بود که در سال 1898 برای اولین بار شرکت تولید رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن را راه اندازی نمود. در سال 1901 با گسترش صنعت اتومبیل سازی و جایگزینی گاری های قدیمی با اتومبیل بلبرینگ تیمکن TIMKEN فعالیت بسیار گسترده تری پیدا کرده و به شهر اوهایو آمریکا انتقال پیدا کرد. تیمکن و دو پسرش این منطقه را به سبب نزدیکی به کارخانجات تولید اتومبیل Detroit و Cleveland و همچنین نزدیکی به مرکز تولید فولاد که خوراک اصلی بلبرینگ تیمکن TIMKEN محسوب می شود انتخاب نمودند. در سال 1917 بلبرینگ تیمکن TIMKEN شروع به تحقیقات و فعالیت های گسترده ای در زمینه بهبود خواص مکانیکی فلزات و بهبود فرایند های ترکیبی آلیاژ بلبرینگ و عملیات حرارتی مربوط به سختی و تنسایل بلبرینگ تیمکن TIMKEN نمودند.

آغاز جنگ جهانی اولی سبب افزایش نیاز در دنیای فولاد و اتصالات فولادی بالاخص بلبرینگ گردید که به نوبه خود نه تنها سبب افزایش قیمت بلبرینگ در بازار جهانی بلکه با افزایش رقابت در تولید به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی انجامید. بلبرینگ TIMKEN تیمکن در اوایل قرن بیستم با ورود به اروپا بالاخص در انگلستان، فرانسه و بریتانیا اولین قدم های خود در راه جهانی شدن را برداشت. طراحی، نو آوری و ثبت رولبرینگ مخروطی توسط برند TIMKEN و نقش بسیار موثری که در ماشین آلات نظامی مورد استفاده در جنگ جهانی اول داشت تاثیر بسزایی بر برند های اروپایی تولید کننده رولبرینگ داشت. بعد از جنگ جهانی اول بریتانیا در رتبه 2 تولید خودرو در جهان قرار گرفت که موقعیتی برای بلبرینگ TIMKEN تیمکن برای حضور بیشتر در اروپا فراهم نمود.

ترکیبات شیمیایی و گرید فولاد بلبرینگ و رولبرینگ TIMKEN

یکی از آلیاژ های فولادی پر کاربرد در صنایع ایالات متحده آمریکا که دارای استاندارد های برابری در سیستم ASTM «یز می باشد استاندارد و ترکیب آلیاژی AISI 52100 که بصورت عمده در تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ های تولیدی این کشور استفاده می شود می باشد. بلبرینگ تیمکن TIMKEN بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع اتصاالت صنعتی در ایالات متحده آمریکا نیز از همین آلیاژ فولادی در تولیدات خود استافده می کند که دارای 0.95 الی 1.1 درصد از عنصر ششم جدول تناوبی یعنی کربن با علامت شیمیایی C برای بالا بردن سختی و تنسایل بلبرینگ، 1.3 الی 1.6 درصد از عنصر فلزی کروم برای بالا بردن مقاومت در برابر خورنده های طبیعی بالاخص در تماس با آب و رطوبت، حداکثر 0.25 درصد عنصر فلزی نیکل که بعنوان مکملی برای کروم در افزایش مقاومت سطحی در برابر زنگ زدگی به ساختار بلبرینگ تیمکن TIMKEN افزوده شده است، حداکثر 0.5 درصد عنصر افزاینده مقاومت کششی منگنز Mn و 0.012 درصد فسفر در کنار سیلیسیوم، مولیبدنیوم و سولفور (گوگرد) ترکیبات شیمیایی اصلی بلبرینگ TIMKEN را تشکیل می دهند.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation