TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ سوزنی کف گرد

رولبرینگ های سوزنی کف گرد دسته ای کاربردی از رولبرینگ های صنعتی هستند که از ساچمه های سوزنی در ساختار خود استفاده می کنند. رولبرینگ سوزنی کف گرد اغلب در سایز های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و ضخامت بسیار باریکی داشته بگونه ای که گاهی مانند واشر ها دیده می شود. رولبرینگ سوزنی کف گرد هم بصورت ترکیب قفسه و ساچمه های سوزنی مورد استفاده قرار می گیرد و هم بصورت محافظت شده با کونس های بیرونی به شکل واشر مصرف می شود. رولبرینگ سوزنی کف گرد اغلب به سبب ضخامت کمی که دارد در صنایع مورد مصرف قرار می گیرد و قابلیت تعلیق بار کمتری نسبت به رولبرینگ کف گرد در گونه های مختلف دیگر مانند رولبرینگ کف گرد استوانه ای دارد. سرعت زاویه ای ساچمه های سوزنی که در واقع استوانه های توپر با قطر بسیار کم هستند در ساختار رولبرینگ سوزنی کف گرد بسیار بالا می باشد که حرارت تا اندازه ای بالاتر را برای این قبیل رولبرینگ ها فراهم می آورد چرا که هر نقطه از سطح رولبرینگ سوزنی زمان کمتری در گردش برای انتقال حرارت و خنک شدن دارد. رولبرینگ سوزنی کف گرد بسته به نوع کاربری، برند، سایز و استفاده و یا عدم استفاده از کونس های بیرونی با روغن و یا گریس با پایه های مختلفی روانکاری می شود.

رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF

رولبرینگ های سوزنی کف گرد قابلیت های بارگذاری کمتری بالاخص در مقایسه با رولبرینگ های استوانه ای با قطر بالاتر ساچمه ها دارند. این ام در مور بارها و نیروهای برشی دارای میزان بالاتری نیز می باشد. رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF محصول کشور سوئد می باشد و اغلب در سایز های پایین مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه ای از بکارگیری رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF در جعبه فرمان ماشین آلات سنگین مانند ماشین آلات راهسازی می باشد. رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF هم بدون کونس های بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد که وزن بسیار سبکی داشته و با قرار گرفتن چند عدد ساچمه های سوزنی در فواصل برابر بر روی قفسه تولید می شود که در این حالت بخشی تخت از ماشین بعنوان هلدر های بیرونی برای این رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF عمل می کند. کیفیت متریال بسیار بالا و عمل آوری فولاد بکار گرفته شده در ساختار این رولبرینگ قابلیت های بسیار بالایی را برای آن با وجود ضخامت پایین فراهم آورده است.

رولبرینگ سوزنی کف گرد SKF

رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان

رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان در ضخامت های مختلف و با جنس قفسه های مختلفی برای کاربری های صنعتی متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. متریال بکار گرفته شده در تولید این رولبرینگ چه به لحاظ کیفیت متریال و چه به لحاظ عمل آوری فلز دارای مرغوب ترین کیفیت و بوده و از استاندارد صنایع آلمان که بالاتری سطح استاندارد جهانی تولید قطعات صنعتی محسوب می شود استفاده می کند. رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان با سه عدد شامل قطر داخلی Bore Diameter، قطر خارجی و ارتفاع مشخص می شود که اغلب ارتفاع نسبت به دو سایز دیگر دارای اندازه عددی بسیار پایینی می باشد. از این رو بارها و تنش های برشی در محدوده کمی برای رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان قابل تحمل بوده و یا از کونس های بیرونی به شکل واشر بر روی سطح این رولبرینگ صنعتی استفاده می شود و یا قسمتی از بدنه خود ماشین آلات نقش کونس های بیرونی را ایفا می کند. رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان در جعبه های مخصوص این برند به رنگ قرمز و مشکی عرضه شده و بصورت موازی با برند INA که محصول همین شرکت و برند می باشد در بازار یافت می شود.

رولبرینگ سوزنی کف گرد FAG آلمان

رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا

رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا که تولید شده توسط یکی از قدیمی ترین و برترین تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ در دنیا می باشد که فعالیتی مستمر از اوایل قرن بیشتم در تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ داشته است و محصولات خود را در جعبه های مشکی و نارنجی بلبرینگ TIMKEN عرضه می کند می باشد. رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا دارای ساچمه هایی بسیار باریک با نسبت بسیار کم قطر به طول می باشد که بر روی قفسه هایی با ارتفاع کم قرار گرفته است. بخش جانبی و کونس های بیرونی به شکل واشر در دو طرف رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا می توانند بصورت فیزیکی در تولید رولبرینگ اضافه شده باشند و یا در هنگام نصب این رولبرینگ ها بدون کونس و ترکیب ساچمه و قفسه بخشی تحت از ماشین نقش کونس های بیرونی را ایفا می کند. استفاده از آلیاژ های فولادی با تنسایل بسیار بالا و گاهی بالاتر از 20000 N/mm2 و با سختی سطحی بسیار بالا از ویژگی های رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا می باشد.

رولبرینگ سوزنی کف گرد TIMKEN آمریکا
رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation