TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

بلبرینگ خود تنظیم

شرکت رول استحکام ایرانیان وارد کننده و تامین کننده بلبرینگهای خود تنظیم
بلبرینگ خود تنظیم درمواقعی که قدرت تحمل بار کافی نباشدهمچنین می توان از بلبرینگ خود تنظیم از دو ردیف ساچمه ویک حلقه بیرونی ساخته شده است که شیارهای و ساچمه آن خمیده است و این باعث خود تنظیم بلبرینگ در مواقع انحراف شافت می شود. قیمت بلبرینگ خود تنظیم اولا به سبب داشتن تکنولوژی ویژه در تولید و ثانیا به سبب دارا بودن دو ردیف ساچمه و در نیتجه استفاده از متریال بیشتر در تولید که منجر به بزرگتر شدن کونس و کیج نیز می شود بالاتر از دیگر انواع بلبرینگ می باشد. از آنجا که انحراف از محور شافت ها بر اثر نیروی گریز از مرکز ناشی می شود که مولد آن سرعت زاویه بالا و نیرو های نا مطلوب است بلبرینگ تماس زاویه ای قابلیت های بالایی برای نصب و عملکرد در این شرایط کاری را دارد. بلبرینگ خود بلبرینگ بشکه ای که مشابه هستند استفاده نمود
بلبرینگ خود تنظیم در طرح و ابعاد متفاوتی تولید شده است که عبارتنداز:انواع بلبرینگ های خودتنظیممعمولا تکنولوژی و دقت بسیار بالایی که در تولید بلبرینگ خود تنظیم بکار گرفته می شود سبب می شود تا بسیاری از برند های متفرقه تولید بلبرینگ قابلیت های لازم جهت تولید این دست از بلبرینگ های صنعتی نداشته باشند و برند های معتبر به تولید بلبرینگ های خود تنظیم مبادرت نمایند. البته محاسبات مربوط به تنظیم موقعیت ساچمه های بلبرینگ تماس زاویه ای که بصورت موازی و یا زیگزاگی قرار دارند برای برند های مختلف متفاوت می باشد.
1- بلبرینگ خود تنظیم با رینگ داخلی استوانه ای شکل و یا مخروطی با شیب یک به دوازده طراحی و ساخته شده است و برای نوع سوراخ مخروطی آن که به آن کو گفته می شود آداپتور که از بوش و مهره چاکنت و واشر قفلی مناسب آن است نیز ساخته می شود که به کمک آداپتور می تواند بلبرینگ خود تنظیم را میتوان به راحتی و با سرعت بر روی شفت صاف و یا ناصاف جازده و سوار نمود

2-این بلبرینگ با کاسه نمد در هر دو طرف نیز طراحی و ساخته شده است که کاسه نمد ها بلبرینگ خود تنظیم نسبت به آب و روغن مقاوم است و از رخنه کردن آن به داخل بلبرینگ خود تنظیم جلوگیری می کند. جنس کاسه نمد های این مدل بلبرینگ از لاستیک است و دارای صفحات و لایه های تقویت شده می باشند.محدوده حرارتی انواع کاسه نمد دار بین 40- تا 120+ درجه سانتیگراد می باشد

بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF

بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF یکی از ایده آل ترین نوع بلبرینگ برای اتصال بر روی شافت های افقی با سرعت دورانی بالا و انحراف محور لحظه ای می باشد. بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF با ساچمه هایی به شکل و موقعیت زیگزاگی تولید می شود که بر روی کیج هایی با استقامت بالا و قابلیت انتقال حرارت مناسب قرار دارند. سایز ساچمه ها و تعداد ساچمه های مورد استفاده در ساختار مکانیکی بلبرینگ اس کا اف SKF برای کد های مختلف متناسب با ابعاد و ضخامت این دسته از بلبرینگ های تماس زاویه ای متفاوت می باشد. بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF قابلیت تغییر زاویه تا زاویه های 5-8 درجه را که اغلب حداکثر انحراف از محور شافت ها نیز بر اثر گریز از مرکز تا این اندازه است تحمل می کند. قیمت خرید بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF اولا به سبب برند بین المملی که دارد و ثانیا به سبب تکنولوژی و میزان متریال بالا می باشد.

بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف SKF

بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG

بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG که بدون تردید در میان با کیفیت ترین و با دوام ترین نوع بلبرینگ های صنعتی قرار دارد و محصول کشور آلمان می باشد. بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG با کد های مختلف برای انواع ماشین آلات صنعتی سبک و سنگین در سایز های مختلف و با ضخامت ها و ارتفاعات مختلفی تولید و عرضه می شود. بلبرینگ اف آ گ FAG دارای دو ردیف ساچمه است که فاصله مرکزی آنها طبق محاسبات دقیق ریاضیاتی و فیزیکی برای تعلیق حداکثر بار و تولید حداقل اصطکاک تولید شده است. جنس کیج نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG خاص و مخصوص برند آلمانی FAG می باشد که نه تنها از صیقل بسیار بالایی برای کاهش اصطکاک استفاده می کند بلکه دارای قابلیت های سایشی بالا و انتقال حرارت مناسب می باشد. ختی از نظر رسوبات بر اثر کارکرد بالا نیز بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG بگونه ای طراحی شده است که محل نجمع رسوبات آسیبی به عملکرد بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG وارد نمی آورد و از این رو قیمت خرید بلبرینگ با برند FAG در بازار اندکی بالا می باشد.

بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ FAG

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN نه تنها دارای دوام و طول عمر بسیار بالایی است بلکه دارای مزیت دیگری نیز نسبت به دیگر انواع بلبرینگ خود تنظیم موجود در بازار دارد. نحوه طراحی بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN و زاویه قرارگیری ساچمه های این دست از بلبرینگ های با برند جهانی تیمکن TIMKEN بگونه ای است که بخشی از ساچمه بیرون از کیج قرار گرفته و این امر سبب پایین تر بودن ارتفاع بلبرینگ تیمکن TIMKEN نسبت به دیگر برند های موجود در بازار می شود که برای کاربری در ماشین آلات مکانیکی که در آنها ابعاد و وزن اهمیت ویژه ای دارد مانند صنعت روباتیک مزیت مهمی محسوب می شود. بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN محصول کشور آمریکا است که از تکنولوژی و دقت بالایی در صیقل سطحی اجزا و متریال های ویژه با قابلیت بالا در انتقال حرارت و مقاومت سایشی بسیار بالایی تولید شده است. بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN در کد های مختلف با قطر داخلی، خارجی و ارتفاع مشخص برای اتصال بر روی انواع شافت های دوار مورد استفاده قرار گرفته و تعلیق بار را به خوبی و بدون عاملیت شکست تحت تغییر زاویه های تا 6 درجه انجام می دهد.

بلبرینگ خود تنظیم تیمکن TIMKEN

بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN

بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN با کیج هایی از متریال های مختلف فسفر دار، گوگرد دار، منگنز دار و کیج هایی از جنس برنزی تولید می وشد و با قابلیت های حرارتی مختلف برای کار در شرایط مختلف کاری عرضه می شود. بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN محصولی آسیایی از قدرتمند ترین کشور آسیایی در زمینه صنایع یعنی ژاپن می باشد که در رده بالاترین تولید کنندگان بلبرینگ در دنیا قرار دارد. بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN با کد های شماره بندی شده بسیار دقیق و دفترچه راهنما و اطلاعات مکانیکی بسیار دقیقی برای انواع ماشین آلات بصورت دسته بندی شده عرضه شده و قابلیت های بالایی در تعلیق بار شعاعی برای اتصال بر روی شافت های افقی دارد. بلبرینگ ان تی ان NTN در جعبه های سفید آبی مخصوص این برند و بصورت اسمبلی عرضه می شود. استاندارد های کیفی و سیستمی بسیار متنوعی از سازمان های استاندارد کشور های مختلف برای بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN و در کل برای برند ژاپنی NTN وجود دارد و بسیاری از این استاندارد ها نیز توسط خود برند NTN به ثبت رسیده اند.

بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN

بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO

بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO در واقع نوعی بلبرینگ شعاعی است که با ارتفاع بالایی تولید شده و برای اتصال بر روی شافت های دوار با قابلیت های دینامیکی بالا شامل اینرسی و اندازه حرکت بالا طراحی شده است. بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO با قرار گیری دو ردیف ساچمه کروی با سایز های برابر بر روی یک کیج بوش مانند تولید شده است که در بیرونی یک کونس بوش مانند با طراحی ویژه دارای انحنای خاص برای درگیری مناسب بین شافت و بر روی ساچمه های بلبرینگ تولید شده است. بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO محصولی ژاپنی و تولید شرکتی است که علاوه بر تولید بلبرینگ به تولید دیگر تجهیزات صنعتی بالاخص تجهیزات هیدرولیکی نیز مبادرت دارد. استفاده از بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO طبق بروشور های ماشین آلات صورت پذیرفته و نصب این قبیل بلبرینگ ها نیاز به تجربه بالایی دارد.

بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO
بلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN NTN ان تی ان بلبرینگ Self align دو ردیفبلبرینگ خود تنظیم ان تی ان NTN
NTN ان تی ان بلبرینگ Self align دو ردیف
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO  بلبرینگ Self align دو ردیفبلبرینگ خود تنظیم کویو KOYO
بلبرینگ Self align دو ردیف
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ خود تنظیم NSK ان اس کا NSK ان اس کا بلبرینگ Self align دو ردیفبلبرینگ خود تنظیم NSK ان اس کا
NSK ان اس کا بلبرینگ Self align دو ردیف
شماره فنی :


موجود
بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI  بلبرینگ Self align دو ردیفبلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI
بلبرینگ Self align دو ردیف
شماره فنی :


موجود

آشنایی با بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم
یا همان Self-Aligning Ball Bearings میباشد .این نوع از بلبرینگ (بلبرینگ خود تنظیم ) از پر مصرف ترین نوع بلبرینگ در صنعت میباشد که شرکت بلبرینگ سازی اس کا اف (skf ) برای اولین بلبرینگ خود تنظیم را طراحی و تولید کرد که با توجه به قابلیت تحمل با خارج از محوری به عنوان بلبرینگ پر مصرفی در صنعت جای گرفته است.البته لازم به ذکر است از لحاظ قیمت بلبرینگ خود تنظیم نسبت به سایر بلبرینگ ها داری قیمت بالاتری میباشد و در اکثر مواقع وقتی نتوان از بلبرینگ شیار عمیق و یا رولبرینگ استوانه ای استفاده کرد ،از بلبرینگ خود تنظیم استفاده میشود. نکته بسیار جالب بلبرینگ خود تنظیم به کار گیری دو ردیف ساچمه در ساختار بلبرینگ خود تنظیم میباشد که باعث تحمل بار گذاری شعاعی بالایی میشود . رول استحکام ایرانیان با مدیریت مهندس احمدی بورس انواع بلبرینگ خود تنظیم اصلی و با برند های بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف و بلبرینگ خود تنظیم تیمکن و بلبرینگ خود تنظیم اف آگ و بلبرینگ اصلی ژاپنی

پسوندهای اصلی در ساختار بلبرینگ خود تنظیم

پسوند های بلبرینگ خود تنظیم
که در صنعت بلبرینگ استفاده میشود
1- پسوند k در بلبرینگ خود تنظیم :این پسوند به معنای سوراخ داخلی مخروطی و با در نظر گرفتن شیب 12/1
2- پسوند c3 در بلبرینگ خود تنظیم : نشان از زیاد بودن لقی شعاعی
3- پسوند M بلبرینگ خود تنظیم : نشان برنجی بودن قفسه بلبرینگ
4- پسوند 2rs بلبرینگ خود تنظیم : این پسوند نشان از تقویت و وجود دو طرف کاسه نمد لاستیکی در هر دو طرف بلبرینگ خود تنظیم میباشد.

بلبرینگ خود تنظیم TIMKEN |بلبرینگ خودتنظیم تیمکن

بلبرینگ خود تنظیم TIMKEN
بلبرینگ خود تنظیم TIMKEN ، بلبرینگ ساخت و تولید آمریکا میباشد که دارای یک حلقه بیرونی مشترک میباشد و در ساختار بلبرینگ خود تنظیم تیمکن در داخل شیار های بلبرینگ ساچمه های وجود دارد که باعث تنظیم شدن بلبرینگ خود تنظیم تیمکن در هنگام نا راستایی و انحراف شافت شود. بلبرینگ خود تنظیم تیمکن دارای تحمل بار شعاعی میباشد. انواع بلبرینگ خود تنظیم تیمکن به شرح ذیل میباشد که بلبرینگ و فروشگاه مرکزی بلرینگ رول استحکام به عنوان واردکننده و نماینده بلبرینگ خود تنظیم تیمکن سعی بر آن داراد با فروش بلبینگ اصلی خود تنظیم تیمکن در جلب رضایت مشتریان خود کوشا باشد.
1- بلبرینگ خود تنظیم
2- خود تنظیم تیمکن باکاسه نمد در دو طرف بلبرینگ تیمکن
3- بلبرینگ خود تنظیم تیمکن با حلقه داخلی عریض
4- بلبرینگ خود تنظیم تیمکن بدون کاسه نمد
برای استعلام لیست قیمت بلبرینگ خود تنظیم تیمکن Timken اصلی با فروشگاه مرکزی بلبرینگ و بورس بلبرینگ خود تنظیم تهران (رول استحکام ) تماس گرفته شود.

بلبرینگ خود تنظیم SKF | بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف

خود تنظیم SKF | بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف
بلبرینگ خود تنظیم SKF اولین نوع از این بلبرینگ میباشد که توسط شرکت تولیدی بلبرینگ skf تولید و به بازار صنعت عرضه گردیده است . از نکات بارز د رساختار بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف وجود پروفیل شیار رینگ خارجی کروی مانند میباشد و در ساختار طراحی رینگ داخلی از دو شیار با مقطع دایره بکار گرفته شده است . و در خصوص نحوه قفسه ساچمه در بلبرینگ خود تنظیم skf گونه ای ساخته شده است که هردو ردیف ساچمه ها بر روی رینگ داخلی فیکس شده است.از دیگر امتیازات بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف اصطکاک کمتر نسبت به سایر بلبرینگ و برینگ های مورد مصرف در صنعت میباشد. رول استحکام ایران بعنوان فروشنده انواع بلبرینگ اس کا اف اصلی در ایران آماده ارایه خدنات و فروش بلبرینگ خود تظیم skf را در سراسر ایران دارا میباشد که در این ضمینه سه طرح اصلی بلبرینگ خود تنظیم اس کا اف به شرح ذیل ارایه میشود.
1- بلبرینگ خود تنظیم با رینگ داخلی پهن اس کا اف (skf ) (فروش بلبرینگ اصلی خودتنظیم skf.
2- بلبرینگ خود تنظیم ساختار اصلی اس کا اف (skf ) ، فروش واردات بلبرینگ اصلی خود تنظیم skf
3- بلبرینگ خود تنظیم با رینگ داخلی پهن اس کا اف (skf ) ،خرید و فروش و بورس بلبرینگ خود تنظیم skf
4- بلبرینگ خود تنظیمبلبرینگ خود تنظیم FAG | بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ

بلبرینگ خود تنظیم FAG | بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ
بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ ساخت و تولید ساخت و تولید شرکت FAG آلمان میباشد که از مزیات ان به تحمل بار شعاعی و محوری در دو جهت میباشد که این به دلیل ساختار شکل بلبرینگ خود تنظیم FAG است که بصورت یک حلقه بیرونی مشترک بین دو ردیف ساچمه با شیار منحنی ساچمه ای میباشد که به بلبرینگ خود تنظیم اف آ گ قابلیت خود تظیمی در صورت انحرافبین نشیمنگاه و شفت میگردد. لازم به ذکر است استانداردهای اصلی در بلبرینگ خود تنظیم FAG به شرح ذیل میباشد.
1-استاندارد DIN 5415
2-استاندارد DIN 630

بلبرینگ و فروشگاه مرکزی رول استحکام ایرانیان با مدیریت مهندس احمدی واقع در بورس بلبرینگ ناظم الطبا تهران ،آماده ارایه خدمات و فروش بلبرینگ اصلی خود تنظیم FAG به صورت های کلی و موجودی ذیل میباشد
1-تامین و فروش بلبرینگ خود تنظیم FAG با مدل‌های و کد های عمومی به شرح 10 و 12 و 13و 22 و 23

2- فروش و عرضه بلبرینگ FAG خود تنظیم اصلی با سوراخ داخلی مخروطی با کد های به شرح 22..-k & 23..-k 12..-k & 13..-k &

3-فروش و استعلام قیمت بلبرینگ خود تنظیم اصلی FAG با رینگ داخلی طویل شده به کد 112
4-فروش و واردات بلبرینگ FAG خود تنظیم با غلاف واسطه به کد 12..-k+H & 13..-k+H & 22..-K+H 23..-K+H

5- فروش بلبرینگ خود تنظیم FAG اصلیدو طرف سیلدار ی اآبند لاستیکی با پسوند 2RS با کد 22..-2RS & 23..-3RS &
22..-K-2RS

بلبرینگ خود تنظیم NACHI | بلبرینگ خود تنظیم ناچی


بلبرینگ خود تنظیم NACHI | بلبرینگ خود تنظیم ناچی
بلبرینگ خود تنظیم ناچی ، ساخت و تولید بلبرینگ سازیژاپن میباشد ، این بلبرینگ خود تنظیم ناچی دارای یک حلقه بیرونی و دو ردیف ساچمه مشترک میباشد و از خصوصیات بلبرینگ خود تنظیم ناچی قابلیت خود تنظیمی در هنگام انحراف به دلیل وجود شیارهای منحنی در ساچمه بلبرینگ خود تنظیم ناچی میباشد. بلبرینگ خود تنظیم ناچی اصل قابلیت تحمل بار شعاعی دارد. رول استحکام ایران بورس انواع بلبرینگ اصلی ژاپنی و بورس بلبرینگ خود تنظیم ناچی اصل انواع این نوع از بلبرینگ به شرح ذیل با ضمانت اصلی بودن و کیفیت بالا بلبرینگ عرضه مینماید:
1- بلبرینگ خود تنظیم ناچی اصلی با حلقه داخلی عریض .
2- بلبرینگ خود تنظیم NACHI اصلی بدون کاسه نمد
3- بلبرینگ خود تنظیم اصل ژاپنی ناچی باکاسه نمد در دو طرف بلبرینگ
کدهای ارایه شده و موجود بلبرینگ خودتنظیم اصلی ژاپنی ناچی به شرح ذیل میباشد:
(کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 10 میلی متر: 1200, 2200,,) و(کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 12 میلی متر: 1201, 2201, 1301, 2301) و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 15 میلی متر: 1202, 2202, 1302, 2302 ) و (کد قطر داخلی 17 میلی متر: 1203, 2203, 1303, 2303 ) و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 20 میلی متر: 1204, 2204, 1304, 2304 ) و (کد قطر داخلی 25 بلبرینگ خود تنظیم ناچی میلی متر: 1205, 2205, 1305, 2305 )و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 30 میلی متر: 1206, 2206, 1306, 2306 )و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 35 میلی متر: 1207, 2207, 1307, 2307 )و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 40 میلی متر: 1208, 2208, 1308, 2308 ) و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 45 میلی متر: 1209, 2209, 1309, 2309 ) و (قطر داخلی 50 بلبرینگ خود تنظیم ناچی میلی متر: 1210, 2210, 1310, 2310) و (کد قطر داخلی بلبرینگ خود تنظیم ناچی 55 میلی متر: 1211, 2211, 1311, 2311)
بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم کویو | بلبرینگ خود تنظیم Koyo


بلبرینگ خود تنظیم کویو | بلبرینگ خود تنظیم Koyo
بلبرینگ خود تنظیم Koyo ساخت کشور ژاپن است و در ساختار و طراحی بلبرینگ خود تنظیم Koyo از اشتراک یک حلقه بیرونی با دو ردیف ساچمه استفاده شده است. بلبرینگ و فروشگاه بلبرینگ رول استحکام در خیابان ناظم الطبا تهران به عنوان بورس انواع بلبرینگ خود تنظیم کویو آماده ثبت و تحویل انواع بلبرینگ خود تنظیم ژاپنی اصل میباشد. انواع بلبرینگ خود تنظیم KAYO موجود در فروشگاه بلبرینگ
تهران رول استحکام به شرح ذیل میباشد:
1- بلبرینگ خود تنظیم کویو اصلی ژاپنی با حلقه داخلی عریض
2- بلبرینگ خود تنظیم KAYO ژاپن بدون کاسه نمد
3- بلبرینگ خود تنظیم اصلی کویو ساخت ژاپن باکاسه نمد در دو طرف بلبرینگ
برای استعلام قیمت روز بلبرینگ و بلبرینگ خود تنظیم اصلی با فروشگاه مرکزی بلبرینگ ایران (رول استحکام
ایرانیان) با مدیریت مهندس احمدی تماس گرفته شود.
بلبرینگ خود تنظیم


رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation