TEL: 09122720512
لوگوی رول استحکام

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای | شرکت رول استحکام ایرانیان تامین کننده وعرضه کننده رولبرینگ استوانه ای در ایران با برند اصلی و قیمت رقابتی و مناسب

این رولبرینگ ازیک ردیف ساچمه در شکل های مختلف ساخته و تولید می شوند که از لحاظ ترتیب و نوع لبه ها با یکدیگر متفاوت هستند.قفسه و رولهای ساچمه های رولبرینگ استوانه ای شکل بین لبه های کامل یکی از دو رینگ داخلی یا بیرونی رولبرینگ نیز قرار گرفته است .این حلقه کامل که از قفسه و ساچمه ها بر یکدیگر سوارند ازهم جدا نمی شوند و می توانند به طور جداگانه بر روی حلقه دیگر جا زده و سوار شوند

این رولبرینگ که برخوردار از آخرین تکنولوژی روز ذنیا ساخته وتولید می شود.ابعاد و اندازه تماس بین ساچمه ها و شیارها در رولبرینگ استوانه ای به طور قابل ملاحظه ای پیشرفته اند. بعلاوه انجام تصحیحات و بهینه سازی سطوح رولبرینگ استوانه ای و ارتقا نحوه روانکاری گردش کامل رول ها را میسر کرده است. رولبرینگ استوانه ای در واقع پر مصرف ترین نوع بلبرینگ محسوب می شود که برای نصب بر روی شافت های افقی و تعلیق بار های شعاعی طراحی می شود و از ساچمه هایی به شکل استوانه با قابلیت بارگذاری بالا استفاده می کند. طراحی و ساخت نقاط تماس انتهای ساچمه ها با لبه ها ظرفیت تحمل بار محوری را افزایش و حرارت حاصل از گردش را کاهش داده است.این ویژگی ها رولبرینگ اسنوانه ای سبب بالا بردن کاربرد آن شده و مزایای استفاده از این رولبرینگ شامل قابلیت اعتمادو اطمینان بیشتر وحساسیت کمتر نسبت به ناهمراستایی ها افزوده است


انواع مختلف رولبرینگ های استوانه ای


با بیان این نکته که بلبرینگ های سوزنی در واقع نوعی بلبرینگ استوانه ای هستند که در ساختار آنها از ساچمه هایی با قطر بسیار کم به شکل ساچمه استفاده می شود می توان دسته بندی های مختلفی از رولبرینگ استوانه ای بر حسب قابلیت های بارگیری و نوع بارگیری آنها بیان نمود که به قرار زیر هستند.
دارای حلقه گوش دار است که استفاده ازاین باعثNU-NN ساخته و تولید شده است ونوع دیگر NUP-NN-N-NU این رولبرینگ در انواع مختلف
راحت جا زدن و در آوردن رولبرینگ می شود وهمچنین باعث امکان قرار گرفتن حلقه داخلی در محل خود آسان می سازد
قفسه فیبری-قفسه فولادی-قفسه برنجی ماشین کاری شده
جهت دریافت اطلاعات فنی رولبرینگ استوانه ای و استعلام قیمت رولبرینگ استوانه ای با مشاوران فروش رول استحکام ایران تماس حاصل فرمایید
رولبرینگ استوانه ای | خرید و قیمت رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ایی NU207

رولبرینگ استوانه ایی NU207رولبرینگ NU207 یک رولبرینگ استوانه ایی است ، رولبرینگ های استوانه ایی با توجه به کاربردشان در طرح های N,NU,NJ تولید میشوند رولبرینگ های طرح N,NU  به رولبرینگ های شناور تقسیم بندی میشوند چراکه رولرها میتوانند در راستای محوری حرکت کنند فروش انواع رولبرینگ و انواع سایز رولبرینگ استوا نه ای در فروشگاه رولبرینگ رول استحکام ایران بورس رولبرینگ تهران. این رولبرینگ استوانه ای که از نوع شعاعی می باشد دارای کونس هایی به شکل بوش مانند بدون زاویه بوده و در صورتیکه کونس این رولبرینگ استوانه ای دارای لبه نباشد تنها برای تعلیق بار های شعاعی طراحی شده است. استفاده از ساچمه های استوانه ای در ساختار این بلبرینگ ها سبب بالا رفتن سطح تماس ساچمه با کونس ها شده و از این رو قابلیت بالایی را برای تعلیق بار فراهم می آورد. سرعت زاویه ای ساچمه ها در داخل رولبرینگ که عاملی موثر و تعیین کننده در میزان حرارت ایجاد شده می باشند به قطر ساچمه ها بستگگی دارد.

رولبرینگ استوانه ایی NU207

رولبرینگ استوانه ای BC1B322880

رولبرینگ استوانه ای BC1B322880 قیمت رولبرینگ استوانه ای BC1B322880 فروش رولبرینگ استوانه ای BC1B322880 قطر این رولبرینگ 130 قطر خارجی 250 ارتفاع 80 برای استعلام قیمت رولبرینگ با رول استحکام ایران تماس بگیرید. این رولبرینگ استوانه ای که در واقع رولبرینگ سایز متوسط می باشد دارای ساچمه های استوانه ای غیر سوزنی بوده و قابلیت بارگذاری بالایی را نیز دارد. صیقل سطحی ساچمه ها و صیقل کونس ها نقشی بسیار موثر بر کیفیت و طول عمر این رولبرینگ ها داشته و در ایران می توان این رولبرینگ استوانه ای را با کد های مختلفی یافت. تعداد ساچمه های استوانه ای بکار رفته در ساختار این رولبرینگ ها متفاوت بر حسب طراحی است و هر چه قطر ساچمه رولبرینگ بیشتر بوده تعداد آن نیز در ساختار رولبرینگ استوانه ای کمتر است که از نظر فضای اشغالی بیشتر بوده اما میزان سایش و حرارت ایجاد شده کمتری را نیز به همراه خواهد داشت. بازرگانی رول استحکام وارد کننده انواع بلبرینگ و رولبرینگ در ایران می باشد.

رولبرینگ استوانه ای BC1B322880

رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M

رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M قیمت رولبرینگ استوانه ای NU2228M فروش رولبرینگ استوانه ای NU2228M قطر داخلی 140 قطر خارجی 250 ارتفاع 68 رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M محصول کشور سوئد می باشد و برای اغلب ماشین آلاات صنعتی این کد رولبرینگ مناسب بوده و یکی از با قابلیت ترین ها در عرصه صنعت و در قیاس با دیگر تولید کنندگان رولبرینگ محسوب می شود. رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF با بکارگیری آلیاژ هایی سخت از فولاد و حاوی فلزات گران بهایی چون منگنز و حتی مولیبدنیوم تولید شده و دارای تمامی استاندارد های لازم برای تولید رولبرینگ ها می باشد. رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M بصورت روان کاری شده کامل با روان کننده هایی با کیفیت بسیار بالا و قابلیت های حرارتی در سرعت های زاویه ای بالا و همچنین چسبندگی مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. رول استحکام وارد کننده و عرضه کننده انواع مختلف رولبرینگ در ایران می باشد.

رولبرینگ استوانه ای اس کا اف SKF NU2228M

رولبرینگ استوانه ای NUP2216

قیمت رولبرینگ استوانه ای NUP2216 و واردات رولبرینگ استوانه ای NUP2216 و فروشرولبرینگ استوانه ای NUP2216 قطر دخلی 80 رو لبرینگ وقطر خارجی رولبرینگ استوانه ای 140 و ارتفاع رولبرینگ استوانه ای 33 و رول استحکام ایرانیان بورس فروش رولبرینگ استوانه ای NUP در ایران. برای استعلام قیمت انواع رولبرینگ استوانهای و دریافن قیمت روز رولبرینگ استوانه ای با رول استحکام ایرانیان بورس رولبرینگ NUP تماس گرفته شود . رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای NUP2216

رولبرینگ استوانه ای NU2234M

قیمت رولبرینگ استوانه ای NU2234Mو واردات رولبرینگ استوانه ای NU2234Mو فروشرولبرینگ استوانه ای NU2234M .رول استحکام ایرانیان بورس فروش رولبرینگ استوانه ای NU در ایران. برای استعلام قیمت انواع رولبرینگ استوانهای و دریافن قیمت روز رولبرینگ استوانه ای با رول استحکام ایرانیان بورس رولبرینگ NU تماس گرفته شود .در این مرکز فروش انواع رولبرینگ NU رولبرینگ استوانه ای, NJ رولبرینگ استوانه ای, NUP رولبرینگ استوانه ای, N رولبرینگ استوانه ای, NF. رولبرینگ استوانه ای دو ردیفه NN رولبرینگ استوانه ای دو ردیفه, NNUدر فروشگاه ول استحکام ایرانیان انواع سایز رولبرینگ استوانه ای دو ردیفه و رولبرینگ استوانه ای ای تک ریدفه برای تمامی مصارف صنعتی موجود میباشد.

رولبرینگ استوانه ای NU2234M
رولبرینگ استوانه ای NUP2216 رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ استوانه ای NUP2216
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :


موجود
رولبرینگ استوانه ای NU2234M رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ استوانه ای NU2234M
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
NU2234M

موجود
رولبرینگ N204 ECP رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ N204 ECP
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
N204 ECP

موجود
رولبرینگ NU207EKTVP استوانه ای  رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ NU207EKTVP استوانه ای
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
NU207EKTVP

موجود
رولبرینگ NU211KTVP رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ NU211KTVP
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
NU211KTVP

موجود
رولبرینگ NU 232 ECML/C3  رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ NU 232 ECML/C3
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
NU 232 ECML/C3

موجود
رولبرینگ N 217 ECM C3 استوانه ای  رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ N 217 ECM C3 استوانه ای
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
N 217 ECM C3

موجود
رولبرینگ NU 322 M استوانه ای FAG اف آ گ رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ NU 322 M استوانه ای
FAG اف آ گ رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
NU 322 M

موجود
رولبرینگ RNU 206 M استوانه ای رولبرینگ استوانه اییرولبرینگ RNU 206 M استوانه ای
رولبرینگ استوانه ایی
شماره فنی :
RNU 206 M

موجود

موارد استفاده از رولبرینگ استوانه ای در صنایع

رولبرینگ های استوانه ای در شکل استوانه ای شعاعی دارای کاربری بسیار گسترده با محدودیت های اندک در صنایع می باشند حال آنها رولبرینگ های استوانه ای کف گرد دارای محدودیت هایی در کاربری هستند که این امر از شکل هندسی ساچمه رولبرینگ استوانه ای که تاثیر بر خواص مکانیکی این دسته رولبرینگ ها دارد بر می گیردد. از این رو استفاده از رولبرینگ های استوانه ای اغلب با مقایسه بین انواع رولبرینگ ها صورت می پذیرد. با توجه به این نکته که بلبرینگ های سوزنی نیز خود به نوعی رولبرینگ استوانه ای محسوب می شوند که البته اغلب دارای کاربری های گسترده تری به شکل کف گرد می باشند. استفاده از رولبرینگ های استوانه ای در صنایع اغلب به واسطخ قابلیت های بالای آنها در میزان بارگذاری صورت می پذیرد و بنابراین در مواردی که میزان بار بسیار زیادی تعلیق می شود همواره رولبرینگ استوانه ای بعنوان یکی از اولویت ها مد نظر قرار می گیرد. در انواع ماشین آلات صنعتی مانند ماشین آلات راهسازی و معدنی که میزان بار قابل توجهی بر پیکر ساچمه های رولبرینگ ها اعمال می شود از رولبرینگ استوانه ای استفاده می شود.

مزایا و معایب هندسه ساچمه بلبرینگ استوانه ای

قابلیت های رولبرینگ استوانه ای در اصل از شکل هندسی ساچمه های آن نشات می گیرد. اما ساچمه های استوانه ای بکار گرفته شده در ساحتمان رولبرینگ استوانه ای دارای مزایا و معایبی هستند که در زیر بصورت لیست وار به بررسی آنها می پردازیم.


 • تعلیق بار مناسب رولبرینگ استوانه ای که به سبب سطح تماس خطی ساچمه های استوانه ای با کونس ها صورت می پذیرد. بدین معنا که ساچمه های استوانه ای بر خلاف ساچمه های کروی بلبرینگ ها و ساچمه های بشکه ای یک تماس در طول ساچمه و بصورت خطی با کونس ها داشته میزان بارگذاری بالایی را تحمل می کنند که مهمترین مزیت بلبرینگ های استواته ای محسوب می شود.
 • پراکندگی خطی تنش در رولبرینگ استوانه ای از دیگر مزایای این دسته رولبرینگ ها محسوب می شود که از تمرکز تنش در یک نقطه و سایش نقطه ای ساچمه های رولبرینگ جلوگیری می کند.
 • درجه آزادی کم رولبرینگ استوانه ای از معایب اصلی این قبیل رولبرینگ ها محسوب می شود و از این از کاربرد آنها بالاخص به شکل رولبرینگ استوانه ای کف گرد در اغلب موارد با مشکلاتی موجه خواهد بود.

با این وجود انتخاب یا عدم انتخاب رولبرینگ استوانه ای تماما به شرایط کاری و فشای تعبیه شده برای اتصال رولبرینگ بستگی مستقیم دارد.

نحوه روانکاری رولبرینگ استوانه ای با روغن و گریس

شاید بیش از هر نوع دیگری از بلبرینگ و رولبرینگ این ساختار رولبرینگ استوانه ای باشد که نیاز به روان کننده دارد. نقش مثبت روان کننده ها چه از نوع روغنی با ویسکوزیته پایین تر باشند و چه از نوع گریس با ویسکوزیته بالاتر نه تنها در کاهش اصطکاک بلکه در انتقال حرارت رولبرینگ استوانه ای بسیار مشهود می باشد. داراب ودن بیشترین میزان سطح تماس بین ساچمه و رینگ ها که در زبان انگلیسی به Race Way شناخته می شود در ساختار رولبرینگ استوانه ای هر چند جنبه ای مثبت در افزایش قابلیت بارگیری را برای این نوع از رولبرینگ صنعتی فراهم می کند اما در طرف مقابل حداکثر میزان سایش سطحی و حداقل درجه آزادی که هر دو عامل افزاینده اصطکاک و افزاینده دما و حرارت ناشی از سایش هستند را نیز تقویت می کنند و بدین خاطر است که نقش روان کننده در ساختار و کاربری رولبرینگ استوانه ای بسیار پر رنگ و مهم می باشد. اغلب در رولبرینگ استوانه ای شعاعی از گریس هایی با قابلیت حفظ حالت در دماهای بالا مانند گریس پایه کلسیم یا آلومینیونم و برای روانکاری رولبرینگ استوانه ای از نوع کف گرد قابلیت استفاده از روغن و گریس بصورت مشترک وجود دارد.

رول استحکام

TEL : 09122720512
Email: info [at] rollestehkam [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Rollestehkam Corporation